1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Skubiai atstatyta po gaisro suniokota gamybos įranga

Skubiai atstatyta po gaisro suniokota gamybos įranga

Praeitų metų pabaigoje, „Axioma servisas“ sulaukė prašymo skubiai atstatyti po gaisro suniokotus, sausųjų statybinių mišinių gamybos įmonės, įrengimus. Dėl įrengimams padarytos žalos sutriko produkcijos gamyba, o norint išvengti didelių nuostolių, atstatyti veiklą reikėjo per kiek įmanoma trumpesnį laiką.

„Axioma servisas“ specialistams atlikus objekto apžiūrą buvo nustatyta, jog stipriai pažeistos pastato elektros paskirstymo ir tiekimo linijos, jas būtina keisti naujomis. Visiškai sudegė ir suspausto oro linija bei jos įranga, elektros įrenginių valdymo skydai, smėlio džiovinimo įrangos valdymo spintos. Kiek mažiau nukentėjo transporteriai, maišymo įrenginiai, žvyro, smėlio, cemento elevatoriai ir fasavimo įrenginys. Juos nuspręsta remontuoti.

Paslaugas pramonės įmonėms teikiantis „Axioma servisas“ visus šiuos defektus pašalino vos per du mėnesius. Buvo atlikti elektros ir automatikos darbai. Suprojektuo­­­ta, surinkta, suprogramuota ir suderinta nauja reikalinga įranga. Taip pat atlikti mechaniniai darbai, t.y. suremontuotos arba naujomis pakeistos pažeistos įrangos dalys, tokios kaip varikliai, juostos, guoliai, reduktoriai ir kt..

Įmonėje „Axioma servisas“ veikia vienintelė Lietuvoje, 24 valandas per parą paslaugas teikianti serviso tarnyba, o komandoje dirba kvalifikuoti automatikos, elektros, mechanikos sričių inžinieriai ir specialistai, pasiruošę skubiai išspręsti visus nenumatytus gedimus.