„Axioma servisas“ – bendrovė teikianti bene daugiausiai paslaugų pramonės įmonėms Lietuvoje. Daugiau nei 300 specialistų komanda atlieka mechanikos, elektros ir automatikos įrangos remonto, montavimo darbus, diegia išmaniuosius sprendimus procesų automatizavimui bei efektyvumui.

„Įgyvendiname didelius ir svarbius modernizavimo projektus Lietuvos bei kitų Baltijos šalių pramonės įmonėse. Nuolat tobulėjame, todėl ieškome specialistų, kurie galėtų pritaikyti jau turimą patirtį ir žinias bei realizuoti savo idėjas mūsų įmonėje. AXS komanda tiki, kad dirbant kartu – nėra nieko neįmanomo!“, – Personalo skyriaus vadovė Agnė Panavaitė-Vainauskienė

Nori jungtis prie profesionalų, kurie suka išmaniosios pramonės variklį? Žemiau gali rasti atviras darbo pozicijas įvairiuose „Axioma serviso“ padaliniuose.

Jei neradai tavo kompetencijas atitinkančio darbo pasiūlymo, bet nori prisijungti prie AXS komandos – savo gyvenimo aprašymą ar trumpą motyvacinį laišką bei pageidaujamą poziciją siųsk mums el. paštu atranka@axs.eu.

Šiuo metu ieškome

Miestų filtras
Reset

Mūsų vertybės – profesionalumas, pagarba ir bendradarbiavimas

Mūsų darbuotojai priima sprendimus remdamiesi ne tik savo kompetencijomis, bet ir glaudžiai bendradarbiaudami tarpusavyje bei objektyviai vertindami aplinkybes. Mums svarbi pagarba vienas kitam, pasitikėjimas ir kiekvieno komandos nario įvertinimas, atliepiantis jo indėlį į uždavinių ir tikslų įgyvendinimą.

Mums itin svarbus asmeninio ir darbo laiko balansas

AXS komanda vertina kiekvieno darbuotojo asmeninio ir darbo laiko balansą. Nedarbo ar atostogų metu kolegoms leidžiame ilsėtis bei skambiname arba rašome tik svarbiais klausimais. Darbuotojai, kurių tiesioginis darbas nereikalauja visą laiką būti biure ar kliento objekte, turi galimybę, bendrovėje nustatyta tvarka, dirbti nuotoliniu būdu.

Mes vertiname vieni kitus – drauge švenčiame ir džiaugiamės pasiekimais

Statistika

300+

specialistų komanda

6 iš 13

įmonės vadovų yra moterys

45%

darbuotojų dirba nuo pat įmonės įkūrimo

42 mln. eurų

2023 m. apyvarta

Kontaktinė informacija