1. Pradžia
 2. /
 3. Remontas
 4. /
 5. Hidraulinių įrenginių remontas

Hidraulinių įrenginių remontas

Teikiame profesionalias elektrohidraulinių bei hidraulinių sistemų ir hidraulinių komponentų remonto bei techninio  aptarnavimo paslaugas. Atliekame visapusišką hidraulinių stacionarių ir mobilių įrenginių diagnostiką, matuojame slėgį, srautą, vibracijas ir kitus parametrus, nustatome defektus bei gedimus. Parenkame, projektuojame hidraulines sistemas pagal jūsų poreikį.

Dirbame su maisto, chemijos, naftos, dujų ir daugelio kitų pramonės sričių įmonėse naudojama įranga. Taip pat teikiame ir periodinės-profilaktinės hidraulinių sistemų priežiūros paslaugas pagal iš anksto suderintus techninės priežiūros planus.

Mobilus servisas

Aukštos kvalifikacijos serviso specialistų komanda atlieka hidraulinės įrangos diagnostiką ir remontą ne tik savo dirbtuvėse, tačiau gali atvykti ir į įrenginio darbo vietą. Nesvarbu, ar susidūrėte su staigiu gedimu, ar norite atlikti tik profilaktinį hidraulinės įrangos patikrinimą, mes galime pasiūlyti savo paslaugas ir užtikrinti jūsų įmonėje naudojamų hidraulinių cilindrų, siurblių, skirstytuvų ir kitų įrenginių efektyvų veikimą.

Operatyvumas

Suprantame, kad prastovos gali brangiai kainuoti, todėl mūsų prioritetas yra suteikti klientams greitas ir operatyvias hidraulinių sistemų remonto paslaugas bei užtikrinti kuo trumpesnį veiklos procesų ir įrangos sustojimo laiką.

Aukšti klientų aptarnavimo standartai

Siekiame teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo paslaugas ir užtikrinti, kad visi klientai gautų individualų dėmesį ir sprendimus, pritaikytus unikaliems jų poreikiams. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų teikiamas hidraulinės įrangos remonto paslaugas ir apie tai, kaip galime padėti užtikrinti sklandų ir efektyvų jūsų įmonės darbą.

Teikiamos paslaugos:

 • Hidraulinių ir pneumatinių cilindrų diagnostika, remontas, gamyba
 • Hidraulinių cilindrų tvirtinimų ir guoliaviečių restauravimas
 • Hidraulinių siurblių diagnostika ir remontas
 • Hidraulinių skirstytuvų diagnostika ir remontas
 • Hidraulinių stočių gamyba ir surinkimas
 • Hidraulinių žarnų gamyba
 • Susidėvėjusių komponentų atnaujinimas
 • Hidraulinių komponentų montavimas
 • Nuolatinė hidraulinių sistemų techninė priežiūra
 • Hidraulinių sistemų komponentų parinkimas ir skaičiavimas pagal techninius parametrus bei poreikį

Esant poreikiui, galime suprojektuoti ir pagaminti įvairiausias hidraulines sistemas, pritaikytas individualiems kliento poreikiams.

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

  Sutinku su privatumo politika.