1. Pradžia
 2. /
 3. Laboratorija
 4. /
 5. Alkotesterių metrologinė patikra

Alkotesterių metrologinė patikra

„Axioma serviso“ laboratorijoje yra atliekama alkotesterių metrologinė patikra. Šias patikras, siekiant garantuoti rodmenų tikslumą, privaloma atlikti kas 6 mėnesius visose valstybės ir privačiose įmonėse naudojamiems matuokliams.

Tikrinami alkotesteriai yra įtraukti į Lietuvos metrologinių prietaisų sąrašą

Laboratorijoje yra atliekama alkotesterių, kurie yra įtraukti į Lietuvos metrologinių prietaisų sąrašą, metrologinė patikra. Specialistai patikrina, ar prietaisas veikia tiksliai ir atitinka gamintojo deklaruojamas paklaidos ribas. Standartus atitinkantiems alkotesteriams yra išduodamas sertifikatas bei patikros žymuo.

Metrologinė patikra atliekama laboratorijoje

Alkoholio koncentracijos matuokliams metrologinės patikros yra atliekamos „Axioma serviso“ laboratorijoje Vilniuje. Sertifikuotų etaloninių tirpalų pagalba yra tikrinamas visas alkotesterio matavimo diapazonas.

Specialistų pagalba alkotesterio modelį įtraukiant į sąrašą

„Axioma serviso“ laboratorija, kaip paskirtoji įstaiga, atlieka matavimo priemonių dokumentacijos įvertinimą – patikrina alkotesterių metrologinių charakteristikų atitikimą ir jų patikros atlikimo Lietuvoje galimybes pagal galiojančias patikros metodikas. Specialistai taip pat padeda parengti naujų matavimo priemonių tipų patvirtinimui reikiamus dokumentus bei įtraukti naujus alkotesterių modelius į Lietuvos matavimo priemonių valstybės registrą.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

 • Alkotesterių tikslumo ir atitikimo gamintojo deklaruojamoms paklaidos riboms tikrinimas
 • Alkoholio koncentracijos matuoklių, kurie įtraukti į Lietuvos matavimo priemonių valstybės registrą, metrologinė patikra
 • Sertifikatų bei patikros žymenų išdavimas
 • Visapusiška specialistų pagalba vertinant bei parengiant dokumentaciją naujo alkotesterio modelio įtraukimui į Lietuvos matavimo priemonių valstybės registrą

„Axioma serviso“ laboratoriją rasite:

 • Vilniuje

Zietelos g. 3, LT-03160

Tel. +370 523 949 49

El. p. service@axs.eu

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

  Sutinku su privatumo politika.