Kompleksinė paslauga efektyvesnei įrangos priežiūrai

Išmanus servisas 4.0 – padeda išlaikyti bei pagerinti gamybos įrangos efektyvumą, patikimumą, eksploatacijos laiką. Taip pat kaupti, analizuoti ir gerinti gamybos pajėgumų, finansinius rodiklius. Trumpiau tariant, įrangos aptarnavimas yra planuojamas pagal proceso rodiklius, analizuojant įrangos įtaką gamybos procesui ir jos gedimo pasekmių santykį.

Servisas 4.0 – įvairioms pramonės sritims

Išmaniojo serviso paslaugą galima taikyti pramoninių įrenginių, biokuro katilinių priežiūrai, technologinių ar gamybinių procesų valdymui bei rodiklių skaičiavimui. Servisas 4.0 padeda efektyviau prižiūrėti bei valdyti procesus vykstančius energetikos, gamybos, vandentvarkos, logistikos bei kitose pramonės srityse.

Kompetetingų specialistų pagalba

Mūsų komanda jau daugiau nei 20 metų įgyvendina modernizacijos projektus bei aptarnauja įvairius įrenginius didžiausiose pramonės įmonėse. Daugiau nei 300 specialistų komanda yra pasiruošusi rūpintis atsarginių dalių parinkimu, tiekimu, įrangos remontu, technine priežiūra bei konsultuoti visais procesų efektyvumo bei patikimumo klausimais.

Išmanusis servisas 4.0 suteikia šias galimybes:

  • Nuotolinis monitoringas: Galime stebėti įrenginius ar sistemas nuotoliniu būdu, neatsižvelgiant į jų buvimo vietą. Tai leidžia itin greitai aptikti problemas, nuspėti gedimus ir užtikrinti optimalų veikimą.
  • Proaktyvus aptarnavimas: Remiantis gautais duomenimis, galime prognozuoti galimas problemas ar gedimus ir imtis veiksmų jų likvidavimui. Tai leidžia užtikrinti aukštą paslaugų prieinamumo lygį ir sumažinti sistemų ar įrenginių sustojimo laiką.
  • Optimizacija ir efektyvumas: Remiantis surinktais duomenimis ir analizės rezultatais, galime pateikti rekomendacijas, kaip optimizuoti įrenginių ar sistemų veikimą. Tai padeda sumažinti energijos sąnaudas, išvengti nereikalingų gedimų ir padidinti našumą.
  • Individualizuota patirtis: Išmanusis servisas 4.0 leidžia mums sukurti unikalų aptarnavimo procesą. Remiantis jūsų pageidavimais, naudojimo įpročiais arba pirmiau gauta informacija, galime pritaikyti paslaugas individualiems kiekvieno kliento poreikiams.

Reikia patarimo?

Užpildykite formą esančią žemiau ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks

    Sutinku su privatumo politika.