Daugiausiai serviso paslaugų pramonei teikiančios bendrovės komanda ne tik remontuoja, bet ir prižiūri bei atlieka techninę profilaktinę elektros ir automatikos sistemų priežiūrą. Jau daugiau nei 20 metų gamybos, energetikos, naftos perdirbimo ir kitų sričių įmonėse atnaujinimo darbus atliekantys specialistai puikiai išmano elektros ir automatikos sistemas, galimus gedimus bei atlieka profesionalią jų priežiūrą ir profilaktiką.

Kompetetingi specialistai

Patyrusių elektros ir automatikos inžinierių komanda specializuojasi visapusiškų techninės priežiūros bei profilaktikos paslaugų teikime, siekdama, kad jūsų sistemos veiktų kuo sklandžiau. Elektros ir automatikos sistemų problemų aptikimui ir šalinimui naudojami pažangiausi įrankiai ir metodai. Bendradarbiaudami su klientais sukuriame nuolatinės techninės priežiūros planus, pagal įrangos ir sistemų poreikius.

Ne tik priežiūra, bet ir konsultacijos

Be techninės priežiūros paslaugų, taip pat konsultuojame ir siūlome prevencinės priežiūros sprendimus ir paslaugas, kurios padeda išvengti elektros ir automatikos sistemų klaidų bei padidinti jų našumą. Įprasti patikrinimai, gedimų analizės, diegiami atnaujinimai – daugiau nei 300 specialistų komanda turi ilgametės patirties, kuri padės užtikrinti sklandų sistemų veikimą bei išvengti sudėtingų gedimų.

Dirbame tik su sertifikuota programine įranga

Teikiant profesionalias automatikos sistemų priežiūros paslaugas naudojama tik sertifikuota programinė įranga. Mūsų komanda atstovauja tokius prekinius ženklus kaip „Elutions“, „AVEVA“ ir kt., kurie siūlo pažangiausius sprendimus energetikos, vandentvarkos, chemijos bei kitų sričių įmonėms.

Teikiamos paslaugos:

  • AVEVA (buv. Wonderware), Control Maestro (buv. WizCon), WinCC, ABB ir kt. valdymo sistemų priežiūra, atnaujinimas
  • Valdymo skydų, postų aptarnavimas
  • Elektros įrangos ir sistemų iki 400 kV priežiūra ir profilaktika
  • Elektromobilių įkrovimo stotelių remontas bei priežiūra
  • Kitos automatikos įrangos bei sistemų remontas ir aptarnavimas

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Sutinku su privatumo politika.