1. Pradžia
 2. /
 3. Įrangos montavimas
 4. /
 5. Elektrotechnikos ir automatikos įrangos montavimas

Elektrotechnikos ir automatikos įrangos montavimas

Įmonė siūlo profesionalias elektrotechnikos ir automatikos įrangos montavimo paslaugas, skirtas naftos ir dujų, energetikos, vandentvarkos, maisto gamybos, logistikos ir kt. įmonėms. Paslaugos apima visą montavimo procesą, pradedant nuo projekto kūrimo ir baigiant galutiniu įrenginių paleidimu-derinimu bei testavimu.

Elektrotechnikos ir automatikos įrangos montavimo paslaugos apima šiuos žingsnius:

 • Projektavimas: Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiauja su klientu, kad suprastų jo poreikius bei į juos įsigilintų. Remiantis surinkta informacija, mes sukuriame išsamų montavimo projekto planą, apimantį elektros tinklus, valdymo sistemas, automatikos įrangą ir t.t.
 • Komponentų parinkimas: Remdamiesi kliento reikalavimais ir projekto planu, mes parenkame tinkamus elektros, automatikos ir valdymo komponentus. Siekiame užtikrinti, kad parinkta įranga būtų aukščiausios kokybės, patikima ir atitiktų kliento poreikius bei pramonės standartus.
 • Montavimas: Patyrę įmonės montuotojai atlieka profesionalų elektros, automatikos ir valdymo įrangos montavimą garantuodami kokybę ir saugumą. Montuojame kabelius, elektros spintas, prijungiame specifinę E/A įrangą, sukonfigūruojame valdymo sistemą ir atliekame kitus būtinus veiksmus.
 • Testavimas ir paleidimas: Baigę montavimo darbus atliekame įrangos ir sistemų testavimą, siekdami užtikrinti sklandų jos veikimą ir tinkamą integraciją. Esant poreikiui, suteikiame klientams reikiamą pagalbą, paruošiame išsamias instrukcijas ir apmokome jų darbuotojus, kad šie galėtų efektyviai valdyti ir prižiūrėti įmonės įrangą.
 • Palaikymo ir aptarnavimo paslaugos: Mes taip pat teikiame nuolatinės arba periodinės-planinės priežiūros ir aptarnavimo paslaugas, kad klientams būtų užtikrintas ilgalaikis įrangos veikimas.

Kompleksiškas E/A dalies įrengimas

Aukštos kvalifikacijos specialistai elektros ir automatikos įranga rūpinasi nuo projektavimo iki paleidimo-derinimo darbų. Komanda atlieka kompleksišką E/A dalies įrengimą, t.y. projektavimo, įrangos tiekimo, montavimo, programavimo, paleidimo-derinimo darbus įvairiose pramonės įmonėse.

Kvalifikuoti specialistai

Komanda, turinti daugiau nei 300 inžinierių, rūpinasi elektros/automatikos projektų įgyvendinimu: praplėčia ir atnaujina jau veikiančias klientų sistemas arba atlieka įrangos montavimo darbus naujose, dar tik pradėsiančiose veikti įmonėse.

Aukšti kliento kokybės standartai

Dirbant aukštus kokybės standartus turinčiose naftos ir dujų, vandentvarkos, energetikos, maisto gamybos įmonėse nuolat tobulėjame bei įgauname naudingos patirties. Profesionalumas, laiku ir kokybiškai atlikti darbai – tai mūsų komandos pagrindinės vertybės.

Atliekame šiuos darbus:

 • Elektros ir automatikos skydų surinkimas ir montavimas
 • Valdiklių, operatoriaus valdymo panelių, postų, registratorių, jutiklių montavimas
 • Kabelinių konstrukcijų ir trasų montavimas
 • Kabelių klojimas, montavimas ir pajungimas
 • Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas
 • Kitos elektros bei automatikos įrangos, tokios kaip dažnio keitikliai, saugos raktai, apšvietimas ir kt. įrengimas

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

  Sutinku su privatumo politika.