Teikiame visapusiškas pramoninių konvejerinių sistemų ir jų įrangos remonto bei aptarnavimo paslaugas energetikos, medienos apdirbimo, baldų gamybos, maisto pramonės, logistikos ir kitų sričių įmonėms. Profesionalus požiūris, nuolatinis tobulėjimas ir patirtis sudėtinguose, specifinių transportavimo įrenginių remonto bei atnaujinimo projektuose leido užsitarnauti patikimo konvejerinių sistemų serviso partnerio vardą bei tapti vienu didžiausių, tokių paslaugų tiekėjų visoje šalyje.

Kvalifikuoti specialistai

Kvalifikuota serviso specialistų komanda atlieka konvejerių bei elevatorių įrangos priežiūrą, diagnostiką ir remontą. Nesvarbu, ar susidūrėte su staigiu gedimu, ar norite atlikti tik planinį-profilaktinį įrangos patikrinimą, mes galime pasiūlyti savo paslaugas ir užtikrinti, kad jūsų įmonės veikloje naudojami konvejeriai veiktų sklandžiai.

Operatyvumas

Suprantame, kad prastovos gali brangiai kainuoti, todėl mūsų prioritetas yra suteikti klientams greitas ir operatyvias konvejerinių sistemų remonto paslaugas bei užtikrinti kuo trumpesnį veiklos procesų bei įrangos sustojimo laiką.

Aukšti klientų aptarnavimo standartai

Siekiame teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo paslaugas ir užtikrinti, kad visi klientai gautų individualų dėmesį ir sprendimus, pritaikytus unikaliems jų poreikiams. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų konvejerių įrangos remonto paslaugas ir apie tai, kaip galime padėti užtikrinti sklandų ir efektyvų jūsų įmonės darbą.

Teikiamos paslaugos:

  • Konvejerių ir jų sistemų remontas, priežiūra bei atnaujinimas
  • PVC, PU, guminių ir kitų juostų remontas, keitimas ir klijavimas
  • Guminių juostų jungimas šaltu būdu, karštu būdu (vulkanizavimas), mechaninėmis jungtimis
  • Šoninių sienelių, laiptelių ir centravimo juostelių vulkanizavimas
  • Varančiųjų velenų (motobūgnų) remontas bei gumavimas
  • Grandinių, ritinėlių ir kitų komponentų atnaujinimas
  • Plastikinių ir plieninių kaušų, juostų ir kitų elevatorių dalių keitimas
  • Pilnas konvejerių aptarnavimas

Reikia patarimo?

Užpildykite formą esančią žemiau ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks

    Sutinku su privatumo politika.