Nuotolinis duomenų nuskaitymas – pramonės įmonėms teikiama paslauga, apimanti nuotolinį duomenų  nuskaitymą iš matavimo prietaisų energetikos (šilumos, vandens, elektros energijos skaitikliai) ir pramonės (technologinės įrangos temperatūros, slėgio, darbo laiko ir kt. parametrai) įmonėse.

Paslaugos iš vienų rankų

Bendrovė teikia ne tik nuotolinio duomenų perdavimo paslaugą, tačiau esant poreikiui padeda parinkti tinkamą įrangą, rūpinasi jos tiekimu, atlieka montavimo ir prijungimo darbus, o galiausiai surenka duomenis bei ruošia ir siunčia ataskaitas. Projektams įgyvendinti naudojama tik pažangiausių gamintojų įranga, kuri veikia patikimai ir ilgaamžiškai.

Ilgametė patirtis energetikos bei pramonės įmonėse

Daugiau nei 300 įmonės specialistų dirba įvairių pramonės sričių bei energetikos įmonėse, todėl puikiai pažįsta jose vykstančius procesus. Ilgametė patirtis telemetrijos ir automatikos projektuose mūsų komandai leidžia siūlyti rinkai ne tik kokybiškas nuotolinio duomenų nuskaitymo paslaugas, bet ir patarti, kur ir kaip jas pritaikyti pramonės bei energetikos įmonių procesuose.

Naudojama tik profesionali įranga

Nuotoliniam duomenų nuskaitymui reikalingi duomenų modemai, antenos, signalų keitikliai, įrangos valdikliai ir kt. komponentai. Mūsų specialistai naudoja tik pažangiausių pasaulio gamintojų įrangą, kuri veikia patikimai, yra saugi ir apsaugo nuo duomenų praradimo.

Nuotolinį duomenų nuskaitymą galima naudoti:

  • Vandens, šilumos, elektros bei dujų skaitiklių apskaitos sistemose
  • Šilumos daliklių-indikatorių apskaitos sistemose
  • Slėgio, temperatūros, CO2 ir kitų parametrų matavime bei analizėje
  • Šilumos punktų nuotoliniame parametrų valdyme ir nuskaityme
  • Šilumos trasų ir kitų vamzdynų eksploatacinių duomenų nuotoliniame stebėjime, automatiniame nuotėkio (avarijų) identifikavime
  • Gamybos linijų bei apskaitos stebėjimo bei analizės sprendimuose
  • Naftos ir dujų terminalų valdymo bei apskaitos sprendimuose
  • Katilinių monitoringe, apjungiant kelių katilinių darbą

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime!

    Sutinku su privatumo politika.