Neleiskite avariniams įrangos gedimams sutrikdyti jūsų įmonės veiklos. Pasinaudokite visą parą veikiančios „Axioma serviso“ avarinės tarnybos paslauga „Pagalba 24/7“ ir būkite ramūs, kad neplanuoti mechaninės, elektros ar automatikos įrangos gedimai bus skubiai pašalinti.

„Axioma serviso“ bendrovė siūlo analogų rinkoje neturinčią, operatyvaus avarinio remonto paslaugą „Pagalba 24/7“, kuri jau veikia Vilniaus ir Kauno regionuose.*

Analogų Lietuvoje neturinti paslauga

Naujoji paslauga, neturinti analogų Lietuvoje, tai lyg greitoji pagalba pramonės įmonėms, padedanti skubiai pašalinti neplanuotus įrangos gedimus ir apsauganti nuo didelių, dėl prastovų atsirandančių, nuostolių.

Kvalifikuotų specialistų pagalba bet kuriuo paros metu

Į iškvietimus visą parą reaguoja elektriko-automatiko ir šaltkalvio-suvirintojo komanda. Profesionalų pagalba suteikiama visą parą, net poilsio ir švenčių dienomis.

Atvykimas į objektą per 2 valandas

Pranešus apie gedimą, budinti komanda į objektą Vilniaus ir Kauno regionuose atvyksta vos per dvi valandas. Elektriko-šaltkalvio ir elektriko-automatiko specialistai atvykę į objektą operatyviai pašalina avarinius mechanikos, elektros ir automatikos įrangos gedimus.

KODĖL VERTA NAUDOTIS PASLAUGA „PAGALBA 24/7“?

  • Visą parą užtikriname operatyvų (iki 2 valandų) reagavimą į avarinius gedimus.
  • Garantuojame, kad įrangos veikimas bus atstatytas per trumpiausią įmanomą laiką.
  • Garantuojame pastovius darbų įkainius, nepriklausančius nuo metų ar paros laiko.
  • Suteikiame itin lanksčias ir palankias bendradarbiavimo sąlygas.
  • Esame daugiausia serviso paslaugų pramonės įmonėms teikianti bendrovė Lietuvoje, todėl esant sudėtingiems įrangos gedimams, galėsime pasiūlyti visokeriopą, daugiau nei 300 mūsų specialistų ir inžinierių pagalbą.

Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas ir kaip galime padėti jūsų verslui!

*paslauga teikiama tik sutartis iš anksto pasirašiusiems klientams

Reikia patarimo?

Užpildykite formą esančią žemiau ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks

    Sutinku su privatumo politika.