Mūsų automatikos specialistų komanda specializuojasi SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) sistemų, kurios padeda organizacijoms ir įmonėms automatizuoti ir valdyti savo procesus, projektavime bei diegime. Pažangios SCADA sistemos leidžia efektyviai kontroliuoti ir stebėti gamybą, energijos tiekimą, infrastruktūrą ir daugelį kitų sričių.

SCADA sistemų projektavimo ir diegimo paslaugos apima šiuos etapus:

 • Reikalavimų analizė: bendraujame su klientais siekdami visapusiškai suprasti jų verslo poreikius ir prioritetus. Nustatome svarbiausius funkcionalumo reikalavimus, duomenų surinkimo ir analizės poreikius, valdymo ir stebėjimo galimybes bei saugos reikalavimus.
 • Sistemos architektūros projektavimas: Mūsų komanda kuria SCADA sistemos architektūros planą, kuris apibrėžia komponentų sąveiką ir bendravimą. Šioje srityje mes atsižvelgiame į kliento poreikius ir naudojame pažangias technologijas, kad būtų sukurtas efektyvus ir patikimas sistemos projektas.
 • Duomenų surinkimo ir valdymo projektavimas: Projektuojame efektyvius duomenų surinkimo, perdavimo ir valdymo sprendimus. Tai apima jutiklių parinkimą, duomenų perdavimo protokolų nustatymą, duomenų bazės struktūros kūrimą ir saugos politikos įgyvendinimą.
 • Vizualizavimo ir valdymo interfeiso kūrimas: Kuriame modernius ir naudotojui patogius vartotojo sąsajos sprendimus. Tai apima interaktyvių valdymo skydelių, grafikų, diagramų ir įspėjimo ženklų kūrimą. Siekiame, kad vartotojai galėtų lengvai suprasti ir valdyti sistemą, gaunant informaciją aiškiai ir patogiai.
 • Integracija ir testavimas: Atliekame sistemų integraciją su kitomis įmonės sistemomis, tokiomis kaip jutikliai, valdikliai ar kitos SCADA sistemos. Po integracijos atliekame išsamų testavimą, siekdami užtikrinti sklandų sistemos veikimą ir saugumą.

Procesų stebėjimui ir valdymui realiuoju laiku

SCADA padeda stebėti bei valdyti pramonės procesus realiuoju laiku. Šios sistemos pagalba galima suteikti ypač vertingų įžvalgų, kurios padės priimti naudingus sprendimus ir padidinti jūsų veiklos našumą.

SCADA sistemų projektavimas, diegimas, atnaujinimas bei priežiūra

Mūsų specialistai teikia kompleksiškas SCADA sistemų paslaugas. Ilgametę patirtį turinti komanda projektuoja, diegia, atnaujina bei prižiūri duomenų surinkimo, apdorojimo ir valdymo sistemas. Energetikos, vandentvarkos, chemijos ir kitose pramonės srityse įvairius automatikos projektus vykdanti kompetetinga komanda gali pasiūlyti bei įgyvendinti net pačius sudėtingiausius sprendimus jūsų įmonės procesų stebėjimui ir valdymui.

Naudojama tik sertifikuota programinė įranga

„Axioma servisas“ teikdamas SCADA sistemų projektavimo, diegimo, atnaujinimo ir priežiūros paslaugas užtikrina, kad projekto įgyvendinimui bus naudojama tik sertifikuota, oficialių partnerių, tokių kaip  „AVEVA“ (buv. „Wonderware“), „Siemens“, „Elutions“ ir kt. programinė įranga.

SCADA sistemos pagalba galima:

 • Stebėti ir valdyti sudėtingas sistemas (vamzdynų, elektros tinklų, gamybos procesų, miesto infrastruktūros) iš vienos vietos
 • Greitai aptikti ir diagnozuoti problemas
 • Atlikti procesų pakeitimus bei optimizuoti sistemų našumą realiuoju laiku, taip užtikrinant maksimalų efektyvumą
 • Užtikrinti procesų ar infrastruktūros saugumą bei patikimumą
 • Sumažinti naudojamos įrangos gedimų riziką
 • Suteikti įžvalgų, kurios gali padėti organizacijoms priimti strateginius sprendimus

Reikia patarimo?

Užpildykite formą esančią žemiau ir mūsų vadybininkas su Jumis susisieks

  Sutinku su privatumo politika.