1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Pirmieji „Axioma servisas“ komandos žingsniai Latvijoje – sėkmingi

Pirmieji „Axioma servisas“ komandos žingsniai Latvijoje – sėkmingi

Bendrovė „Axioma servisas“, pramonės ir energetikos įmonėms teikianti serviso, automatizacijos ir elektros darbų paslaugas bei siūlanti IT sprendimus našumui didinti, sėkmingai baigė „Rigas siltums“ termofikacinės elektrinės „Ziepniekkalns“ remonto darbus: suremontuoti du biokuro transporteriai ir biokuro rūšiuotuvas.

Elektrinėje „Ziepniekkalns“ naujas katilas su biokuro tiekimo sistema pastatytas prieš ketverius metus, per kuriuos natūraliai susidėvėjo transporterių ir rūšiuotuvo grandinės, žvaigždės guoliai ir kitos dalys. Atlikus remonto darbus kuro ūkio įranga vėl visiškai paruošta eksploatuoti ir veiks mažiausiai trejus metus.

„Lietuvoje katilines prižiūrime jau daugiau nei 20 metų, o Latvijoje tai vienas pirmųjų mūsų darbų „Axioma servisas“ vardu, todėl džiaugiamės sėkminga partneryste su užsakovu. Planuojame, kad tai tikrai ne paskutinis mūsų projektas Latvijoje“, – sako „Axioma servisas“ generalinis direktorius Artūras Lopeta.

„Axioma serviso“ 300 specialistų komanda pramonės ir katilinių priežiūros ir remonto paslaugas teikia 24 valandas per parą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Rigas siltums“ yra viena pagrindinių Rygos šilumos energijos tiekėjų, valdanti penkias katilines.