1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Pasirašyta pirmoji tiesioginė sutartis su Lenkijos statybų grupe

Pasirašyta pirmoji tiesioginė sutartis su Lenkijos statybų grupe

Bene didžiausią ir plačiausią serviso paslaugų spektrą pramonei teikianti įmonė „Axioma servisas“ pasirašė reikšmingą sutartį su vienu pagrindinių Vilniaus kogeneracinės jėgainės (VKJ) rangovu.

Tiesioginio ryšio užmezgimas su Lenkijos kompanija yra tąsa sėkmingai atliktų darbų Vilniaus kogeneracinės jėgainės statyboje ir didelis įvertinimas bei pasitikėjimo „Axioma serviso“ kompetencijų portfeliu, įrodymas.

Naujoje sutartyje numatyta kloti ir jungti kabelius, montuoti kabelines trasas, atlikti karštuosius ir šaltuosius bandymus, pasirūpinti medžiagų ir įrangos tiekimu bei įrengti automatinio valdymo skydus, skirtus kontroliuoti priešgaisrinę įrangą.

„Jau turime sukaupę stiprią inžinerinę patirtį dirbant energetikos objektuose ir jaučiamės užtikrinti savo komandos galimybėmis. Pagrindinis iššūkis su kuriuo susidursime yra automatinių priešgaisrinių valdymo skydų montavimas ir jų paleidimas – tai mums bus nauja sritis“,- sako Vilniaus serviso padalinio vadovas Tomas Gerdauskas.

Šiuo metu laukiama atvykstančios įrangos, o projektą planuojama pabaigti per kovo mėnesį.

„Axioma servisas” specialistai pirmus darbus jėgainėje pradėjo vykdyti dar 2020 metų sausį: montavo garo katilo matavimo prietaisus, automatikos įrangą,  impulsines linijas, paklojo beveik 100 kilometrų kabelių. Kokybiškai suteiktos paslaugos tapo puikiu tramplinu tolimesniems projektams bei ilgalaikėms elektros ir automatikos įrangos priežiūros sutartims.