1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Naujai vystomuose objektuose bus įrengti „Axioma serviso“ šilumos punkto moduliai

Naujai vystomuose objektuose bus įrengti „Axioma serviso“ šilumos punkto moduliai

Renovuojamuose bei naujai projektuojamuose pastatuose yra įrengiami šiuolaikiški, automatizuoti šilumos punktai, kurie padeda taupyti centralizuotai tiekiamą šilumos energiją bei išvengti patalpų perkaitinimo ir netolygaus šilumos pasiskirstymo.

Šilumos punkto modulį paprastai sudaro šilumokaičiai, cirkuliaciniai siurbliai, valdymo vožtuvai, valdikliai, balansavimo komponentai. Būtent šios įrangos parinkimo ir tiekimo paslaugas šiemet pradėjo siūlyti bendrovė UAB „Axioma servisas“.

Naujuose Kauno daugiabučiuose – „Axioma serviso“ šilumos punktų moduliai

„Axioma serviso“ specialistai džiaugiasi, kad užsakovų gretos sparčiai plečiasi, o jose atsiranda ir naujų projektų vystytojai. Iki metų pabaigos net trylika šilumos punktų modulių bus pristatyti Žeimenos bei H. ir O. Minkovskių gatvėse statomiems daugiabučiams.

Priešais „Žalgirio“ areną statomiems daugiabučiams „Axioma servisas“ specialistai ne tik tieks šilumos punktų įrangą, bet ir ją montuos. Pagal numatytą grafiką, įrangos montavimo darbai bus vykdomi lapkričio mėnesį.

Pasitiki ir lyderiai Lietuvoje

Dar viena sutartis pasirašyta su nekilnojamojo turto projektų plėtros lydere Lietuvoje. Keturiems naujai statomiems objektams bus pristatyta dešimt šilumos punktų modulių. Visa reikalinga įranga jau yra užsakyta, o iki vasaros pabaigos bus sumontuota „Axioma serviso“ specialistų.

Naudoja tik patikimą įrangą

„Axioma serviso“ šilumos punktų moduliuose naudojama tik patikimų pasaulio gamintojų įranga: „Danfoss“ šilumokaičiai, pavaros ir valdikliai bei „Grundfos“ ir „Willo“ siurbliai.

Visi šie įrenginiai yra standartinė šilumos punktų įranga, kurią esant poreikiui galima papildyti įmonės siūlomais automatizavimo ir duomenų surinkimo (telemetrijos) sprendimais.