1. Pradžia
  2. /
  3. Naujos veiklos
  4. /
  5. „Axioma serviso“ paslaugų sąraše – nauja veikla

„Axioma serviso“ paslaugų sąraše – nauja veikla

Daugiausia serviso paslaugų pramonei teikianti įmonė UAB „Axioma servisas“ perima kitos, tai pačiai ICOR įmonių grupei priklausančios bendrovės UAB „AXIS Tech“ veiklą ir pradeda tiekti įrangą renovuojamiems bei naujai projektuojamiems automatizuotiems šilumos punktams.

Moderni, subalansuota šildymo sistema su tinkamai parinktais jos komponentais leidžia sutaupyti iki trečdalio centralizuotai tiekiamos šilumos energijos. Be to, tai padeda išvengti patalpų perkaitinimo bei netolygaus šilumos pasiskirstymo tiek gyvenamuosiuose, tiek viešuosiuose ir pramoniniuose pastatuose.

Ilgametę patirtį turintys specialistai individualiai vertina kiekvieną šilumos gamybos-tiekimo projektą, informuoja apie kritines klaidas, parenka tinkamiausią įrangą ir paruošia išsamų komercinį pasiūlymą.

Šildymo punkto moduliuose naudojami gerai žinomų, patikimų pasaulio gamintojų, tokių kaip DanfossAlfa LavalSiemensWiloGrundfos ir kt. komponentai (šilumokaičiai, cirkuliaciniai siurbliai, reguliavimo vožtuvai, pavaros, valdikliai).

Automatizavus šilumos punktą jame efektyviai reguliuojama šiluminė energija atsižvelgiant į lauko temperatūrą ir vartotojų poreikius, o šiluma po patalpas paskirstoma tolygiai. Pavyzdžiui, dienos metu labiau šildomos šiaurinėje pastato pusėje esančios erdvės, o mokyklose ar biurų patalpose, savaitgaliais ir švenčių dienomis temperatūra sumažinama iki nustatyto lygio.

„Axioma servisas“ jau keletą metų sėkmingai diegia išmanius šilumos punktų telemetrijos sprendimus, siūlo šilumos trasų ir kitų vamzdynų eksploatacinių duomenų nuotolinio stebėjimo ir automatinio nuotėkio (avarijų) identifikavimo paslaugas.

Tikimąsi, kad nauja veikla pasipildęs „Axioma serviso“ paslaugų krepšelis taps dar patrauklesnis visas paslaugas iš vienų rankų norintiems gauti klientams – įmonė pasirūpins šilumos punkto projektavimu, įrangos parinkimu, tiekimu, montavimu bei automatizavimo ir duomenų surinkimo (telemetrijos) sprendimų įgyvendinimu.