1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. „Lietuvos kepėjas“ investuoja į plėtrą: naujos gamybinės linijos įrengimo darbus vykdo „Axioma serviso“ komanda

„Lietuvos kepėjas“ investuoja į plėtrą: naujos gamybinės linijos įrengimo darbus vykdo „Axioma serviso“ komanda

Ilgametę patirtį elektros, automatikos ir mechaninės įrangos montavime turinti bendrovė „Axioma servisas“ prisideda prie dar vienos maisto pramonės įmonės plėtros. Šviežių ir šaldytų duonos bei konditerijos gaminių tiekėjas UAB „Lietuvos kepėjas“, naujos, greitesnės ir efektyvesnės batonų kepimo linijos elektrotechnikos dalies montavimo darbus patikėjo atlikti Kauno serviso padalinio komandai.

Naują liniją prijungs prie jau veikiančių

Kaune įsikūrusi „Lietuvos kepėjo“ gamykla investuoja į plėtrą ir didina savo gamybos pajėgumus – įmonėje jau veikiančios linijos yra pildomos naujomis, efektyvesnėmis. Šiuo metu yra įrengiama viena iš inovatyviausių Europoje batono kepimo linijų, kurią „Axioma serviso“ specialistai trimis elektros skydais prijungs prie jau veikiančių gamybos linijų.

Net 20 metrų ilgio liniją sudaro Vokietijos gamintojo tešlos maišyklė, dalintuvo-kočiojimo stalas, kildinimo spinta, krosnis, aušinimo bokštas, raikyklės bei pakavimo įrenginys. Visus paminėtus įrenginius reikės sujungti su vienu iš naujai montuojamų elektros skydų.

Kiti du elektros skydai sujungs naujos ir jau turimos linijos įrenginius: vienas elektros skydas sujungs du aušinimo bokštus, o kitas – šaldymo mašinas.

Montavimo darbai startuos vasarą

„Axioma serviso“ specialistai taip pat rūpinsis kabelinių konstrukcijų bei kabelių montavimu, kabelių izoliacija bei pereinamųjų kontaktų varžų matavimo darbais.

Užsakius reikalingą elektrotechnikos įrangą, montavimo darbai startuos birželio mėnesį. Prie jų prisidės 12 elektrotechnikos specialistų komanda.

Naujos „Lietuvos kepėjo“ gamybinės duonos kepimo linijos montavimo darbų vertė siekia beveik 150 tūkst. eurų.

„Lietuvos kepėjas“ – tai viena moderniausių gamyklų Baltijos šalyse. Prieš 30 metų įsikūrusi įmonė Kaune, dabar gali pagaminti daugiau nei 100 tonų kepinių per parą. „Lietuvos kepėjo“ produkcija yra parduodama didžiausiuose prekybos centruose Baltijos šalyse bei eksportuojama į tokias valstybes kaip JAV, Norvegija, Danija, Didžioji Britanija ir kt.