1. Pradžia
  2. /
  3. Pasiekimai
  4. /
  5. „Axioma servisui“ įteikta AB „Orlen Lietuva“ padėka už sėkmingai įgyvendintą modernizavimo projektą

„Axioma servisui“ įteikta AB „Orlen Lietuva“ padėka už sėkmingai įgyvendintą modernizavimo projektą

Dar praėjusių metų pabaigoje „Axioma servisas“ sėkmingai užbaigė AB „ORLEN Lietuva“ Šiluminės elektrinės turbinų T-1 ir T-2 valdymo sistemų atnaujinimo darbus. Daugiau nei 20 specialistų prisidėjo prie keliolika mėnesių vykusių darbų, kurie buvo įvertinti ilgamečio įmonės kliento.

Padėka už sėkmingai įvykdytą projektą, „Axioma servisas“ komandą pasiekė šių metų kovo pabaigoje. Šis malonus gestas yra tapęs gražia „ORLEN Lietuva“ tradicija – po kiekvieno sėkmingai įvykdyto reikšmingo projekto yra atsidėkojama ne tik įmonės darbuotojams, bet ir prisidėjusiems rangovams.

„Axioma servisas“ specialistai šiluminės elektrinės turbinų T-1, T-2 valdymo sistemų atnaujinimo metu projektavo elektros ir automatikos dalis, demontavo senąją įrangą, tiekė ir montavo valdiklius, operatorių kompiuterius, kabelius, elektros ir automatikos įrangą. Taip pat surinko ir pakeitė elektros spintas, atliko operatorinės remontą, programavimo ir paleidimo-derinimo darbus.

„Pagrindinis šio projekto iššūkis buvo tai, kad naudojant pagal pirminę automatinę valdymo sistemos struktūrą numatytą komunikacijų įrangą, nebuvo palaikomas reikiamas I/O modulių skaičius. Labai džiaugiamės, kad ilgametis mūsų partneris „Schneider Electrics“ pritaikė esamą ir patiekė papildomą įrangą, būtent šiam AB „ORLEN Lietuva“ objektui“, – pasakojo projekto vadovas Remigijus Kalkauskas.

Atlikus atnaujinimus, AB „ORLEN Lietuva“ valdoma vienintelė Baltijos šalyse naftos perdirbimo produktų gamykla gali džiaugtis šiuolaikiška ir modernizuota T-1 ir T-2 turbinų valdymo sistema.