1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. „Axioma servisui“ – dar vienas konvejerinės įrangos užsakymas iš džiovintų malkų gamybos lyderio Lietuvoje

„Axioma servisui“ – dar vienas konvejerinės įrangos užsakymas iš džiovintų malkų gamybos lyderio Lietuvoje

Bendrovė „Axioma servisas“, teikianti daugiausia serviso paslaugų pramonei Lietuvoje, toliau sparčiai kaupia patirtį projektuojant, montuojant bei remontuojant konvejerines sistemas. Vilniaus montavimo grupės specialistai džiaugiasi, kad užsitarnauja vis didesnį rinkos dalyvių pasitikėjimą bei sulaukia užsakymų iš nuolatinių klientų. Vienas iš jų – didžiausias džiovintų malkų gamintojas Lietuvoje UAB „Vli Timber“, kuris bendrovės paslaugomis naudojasi jau trečiąjį kartą.

Naujausia sutartis su įmone „Vli Timber“ buvo pasirašyta dėl konvejerinės sistemos, skirtos sausų malkų perdavimui į pakavimo liniją, įrangos tiekimo. Viso numatyta tiekti 9 juostinius konvejerius, kurių bendras ilgis net 150 metrų.

„Metalo konstrukcijos, kurias pagamino mūsų partneris Lietuvoje, nuo įprastai naudojamų konvejeriuose išsiskyrė savo aukščiu. Techninėje specifikacijoje buvo nurodyta, kad transportavimo įranga turi būti maksimaliai žema – ne aukštesnė nei 20 centimetrų“,- projekto subtilybėmis dalinosi Vilniaus montavimo grupės vadovas Žilvinas Ratkevičius.

„Axioma serviso“ komanda rūpinosi konvejerių gamyba, juostų klijavimu bei reikalingų komponentų, tokių kaip ritinėliai, guoliai, reduktoriai, juostos ir kt., tiekimu. Pristatytos įrangos montavimą atliko pats klientas.

Įgyvendinus projektą, kurio suma siekė 145 tūkst. eurų, „Vli Timber“ padidino gamybos pajėgumus iki 140 tūkst. kubinių metrų medienos produkcijos per metus. Bendra konvejerių įrangos ir sistemų vertė, kurią „Axioma servisas“ yra pristatęs klientui per bendradarbiavimo laikotarpį, siekia daugiau nei 300 tūkst. eurų.

UAB „Vli Timber“ yra didžiausia džiovintų malkų gamintoja Lietuvoje. Anykščių rajone, Kuklių II kaime įsikūrusios gamyklos produkcija yra eksportuojama į Didžiąją Britaniją, Daniją, Italiją, Prancūziją, JAV ir kitas pasaulio valstybes.