1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ sėkmingai atliko automatizavimo darbus įmonėje UAB „Mestilla“

„Axioma servisas“ sėkmingai atliko automatizavimo darbus įmonėje UAB „Mestilla“

„Axioma servisas“ sėkmingai įvykdė darbus vienoje moderniausių aliejinių augalų perdirbimo ir biodegalų gamybos įmonių UAB „Mestilla“. Mūsų specialistų komanda čia atliko granuliatoriaus aprišimo darbus. Įvairių įrenginių automatizavime „Axioma servisas“ turi sukaupęs didelę patirtį, tačiau su granuliatoriaus aprišimu susidurta pirmą kartą. Tai parodo, jog įmonė drąsiai priima iššūkius ir susidoroja su visomis užduotimis.

Granulių gamybai skirta įranga, kurios bendra galia yra net 400 kW, pasirūpino užsakovas. Ji buvo atgabenta iš Olandijos, o kartu pateikta ir pirminė elektrotechninė schema bei technologinis gamintojo aprašymas. Remiantis šia duota informacija buvo atliekami visi automatizavimo darbai. Užduotį apsunkino tai, jog granuliatoriaus aprišimas vyko be olandų technologo pagalbos. Jis turėjo dalyvauti tik įrangos paleidime, tačiau šiuos planus sugriovė netikėtai šalyje paskelbtas karantinas. Dėl susiklosčiusių aplinkybių paleidimas šiuo metu yra vykdomas nuotoliniu būdu, o tai „Axioma servisui“ yra naujas iššūkis.

Projektavimas, elektros aprišimas, valdymo spintų surinkimas, programavimas, vizualizacijų parengimas ir įrangos integravimas į esamą technologinę valdymo sistemą – tokį platų darbų sąrašą įmonėje UAB „Mestilla“ atliko „Axioma servisas“. Naudojant turimus resursus, kompetencijas, didelę komandinio darbo patirtį bei operatyviai reaguojant į situacijas darbai buvo vykdomi sklandžiai ir sėkmingai pasiektas finišas.

Su UAB „Mestilla“ mūsų bendrovė bendradarbiauja ir techninę gamyklos priežiūrą atlieka jau trylika metų. Tai tik įrodo, jog įmonėje dirba patikimi ir atsakingi savo srities specialistai, o ilgalaikė partnerystė yra viena iš labiausiai puoselėjamų vertybių.

Klaipėdos LEZ įsikūrusi UAB „Mestilla“ siekia išsaugoti ekologiškai švarią aplinką ir kasmet pagamina virš 100 tūkst. tonų ekologiškų degalų, t.y. Lietuvos bei Europos standartus atitinkančio biodyzelino iš rapsų aliejaus. Automatizuoti gamybos procesai, didelis darbo saugumas, aplinką tausojantis gamybos procesas, kuriame nėra atliekų, efektyvus energijos panaudojimas ir daug kitų privalumų daro įmonę viena moderniausių aliejinių augalų perdirbimo ir biodyzelino gamyklų visoje Europoje. Džiaugiamės turėdami galimybę tiesiogiai prisidėti prie tvarių ir šiuolaikiškų šios įmonės sprendimų įgyvendinimo.