1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ prie išmanios duomenų surinkimo bei perdavimo sistemos prijungs beveik 90 tūkst. skaitiklių

„Axioma servisas“ prie išmanios duomenų surinkimo bei perdavimo sistemos prijungs beveik 90 tūkst. skaitiklių

Bendrovė „Axioma servisas“, rinkai siūlanti įvairių energetinių resursų nuotolinės apskaitos sprendimus, pasirašė naują sutartį su  viena didžiausių šilumos ir karšto vandens tiekėjų šalyje. Įmonė įsipareigojo prie nuotolinio duomenų surinkimo ir perdavimo sistemos prijungti beveik 90 tūkst. buitinių karšto vandens skaitiklių bei teikti jų duomenų atvaizdavimo paslaugas.

„Axioma serviso“ Nuskaitymo sistemų skyriaus darbuotojai šiuos prietaisus prijungs ir aprašys išmanioje duomenų sistemoje per trejus metus. Įgyvendinus projektą, vieno didžiausių Lietuvos miestų gyvenamuosiuose daugiabučiuose namuose bus lengviau vykdyti sunaudoto karšto vandens apskaitą, o gyventojams – atsiskaityti už suteiktas paslaugas bei kontroliuoti savo vartojimo įpročius. Naujieji skaitikliai itin tiksliai matuos gyventojų suvartoto karšto vandens kiekį, o duomenys bus automatiškai surenkami ir perduodami į išmanią duomenų sistemą.

„Kiekvieną mėnesį surenkame ir apdorojame duomenis iš daugiau kaip 500 tūkst. apskaitos prietaisų. Galime prijungti ir teikti duomenis ne tik iš vandens skaitiklių, bet ir šilumos apskaitos prietaisų, šilumos daliklių. Tokie išmanūs sprendimai tapo ypač aktualūs brangstant energijai, nes leidžia kontroliuoti suvartojimą ir efektyviai keisti gyventojų įpročius“,- apie paslaugos aktualumą pasakoja Nuskaitymo sistemų skyriaus vadovas Audrius Adamonis.

Pramonės ir energetikos įmonėse pasitelkus automatinį duomenų nuskaitymą bei telemetriją galima nuolat stebėti gamybos ir paslaugų teikimo procesus, įrenginių būklę, atlikti gedimų prevenciją, valdyti įvairias sistemas nuotoliu, analizuoti duomenis bei operatyviai reaguoti.

„Axioma serviso“ specialistai teikia profesionalias pramoninės įrangos aptarnavimo ir remonto paslaugas, atlieka išmaniųjų sistemų priežiūrą, diegia įvairius procesų automatizavimo bei informacinių technologijų sprendimus. Bendrovė yra subūrusi daugiau nei 20 metų patirtį turinčių profesionalų komandą, kuri gali konsultuoti procesų automatizavimo bei informacinių technologijų sprendimų klausimais.