1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Sukamųjų įrengimų skyriaus darbuotojai sėkmingai perkėlė gamybinę įrangą iš Lietuvos į Švediją

Sukamųjų įrengimų skyriaus darbuotojai sėkmingai perkėlė gamybinę įrangą iš Lietuvos į Švediją

„Axioma serviso“ teikiamų paslaugų kokybe pasitiki ir užsienio kapitalo įmonės. 2022-ųjų metų pabaigoje buvo pasirašyta sutartis su Švedijos įmone, pagal kurią bendrovės specialistai įsipareigojo atlikti gamybinės įrangos perkėlimo darbus.

Produktų pilstymą-dozavimą į aerozolines ir neaerozolines pakuotes atliekanti bendrovė uždarė gamyklą Lietuvoje, todėl visa įranga buvo perkelta į Švediją. „Axioma serviso“ specialistų komanda, kurią sudarė 7 darbuotojai iš Montavimo grupės, demontavo dvi maišymo talpas, plovimo įrangą sudarytą iš cisternų, vamzdynų ir vožtuvų, šilumokaitį, vėdinimo įrenginį bei jungiančius vamzdynus.

Pramoninę įrangą sumontavus bei ištestavus gamybos procesas buvo pradėtas vykdyti pagrindinėje gamykloje Švedijoje. „Montavimo darbams turėjome vieną savaitę. Džiaugiuosi, kad pavyko sklandžiai įrengti bei paleisti anksčiau Lietuvoje veikusią įrangą pagal kliento nurodytą planą“,- sako projekto vadovas Vaidas Seniūnas.

„Axioma serviso“ specialistai teikia profesionalias pramonės įrangos aptarnavimo ir remonto paslaugas, atlieka išmaniųjų sistemų priežiūrą, diegia įvairius procesų automatizavimo bei informacinių technologijų sprendimus. Bendrovė yra subūrusi daugiau nei 20 metų patirtį turinčių profesionalų komandą, kuri padeda ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pramonės įmonėms dirbti efektyviau ir be rūpesčių.