1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Projektai bendrovėje „Vilniaus šilumos tinklai“ tęsis ir kitąmet

Projektai bendrovėje „Vilniaus šilumos tinklai“ tęsis ir kitąmet

„Axioma servisas“ ir toliau sėkmingai dalyvauja viešuosiuose pirkimuose. Šiemet jau laimėta kone šimtas penkiasdešimt konkursų, o vienu pagrindinių pirkėjų ir toliau išlieka AB „Vilniaus šilumos tinklai“.

Spalio pabaigoje su šia karšto vandens ir šilumos tiekimo paslaugas Vilniaus mieste teikiančia įmone pasirašyta nauja sutartis. Sutartyje numatyta atlikti vieno iš garo katilų, pagalbinių įrenginių atnaujinimą, įskaitant visos reikalingos įrangos ir komponentų, tiekimą.

Projekto metu Vilniaus termofikacinėje elektrinėje bus atlikti sraigtinio pelenų transporterio ir biokuro tiektuvo atnaujinimo darbai, pakeistos keturių šlapio tipo elektrostatinių filtrų kasetės. Tam, jog darbuotojai galėtų sėkmingai vykdyti šiuos darbus, prireiks išardyti keitimui trukdančią elektros ir automatikos įrangą bei metalines konstrukcijas, pastatyti pastolius ir sumontuoti takelažinę įrangą.

„Projektas susideda iš 3 skirtingų dalių, o jam įgyvendinti numatyti vos du mėnesiai. Jau dabar žinome, jog mūsų grupei tai bus itin intensyvus laikotarpis“, – sako Įrengimų remonto skyriaus, Eksploatavimo grupės vadovas Aurimas Bagdanavičius.

Mažiausiai dešimties įmonės specialistų komanda darbus Vilniaus termofikacinėje elektrinėje pradės pasibaigus šildymo sezonui, pirmomis gegužės dienomis. Iki tol bus pasirūpinta visa reikalinga įranga. Didelė dalis jos, atkeliaus iš užsienio.