1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Naujai atidaromoje gamykloje „Press Glass“ vykdomi įrangos montavimo darbai

Naujai atidaromoje gamykloje „Press Glass“ vykdomi įrangos montavimo darbai

UAB „Axioma servisas“ nuo balandžio mėnesio vykdo įrangos montavimo darbus naujai atidaromoje UAB „PRESS GLASS“ gamykloje. Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikuriančioje stiklo apdirbimo įmonėje yra montuojama vienkamerių ir dvikamerių stiklo paketų pjaustymo, grūdinimo, sluoksniavimo ir komponentų sujungimo įranga iš Vokietijos. 

„PRESS GLASS“ investicija – nauja gamykla, kurioje procesai bus visiškai automatizuoti, o jos išplanavimas bus optimizuotas taip, kad joje galėtų vykti visi pagrindiniai gamybos procesai. „Šiame objekte montuojama įranga „Axioma servisas“ specialistams yra nepažįstama, todėl džiaugiamės, kad montavimo darbus koordinuoja gamintojų atstovai, atvykę iš Vokietijos. Dalis įrangos dar nėra pristatyta, bet pagal suderintą grafiką, pirmojo etapo montavimo darbus turime užbaigti rugsėjo mėnesį“, – projekto iššūkiais dalinosi projekto vadovas Vaidas Seniūnas. 

„PRESS GLASS“  tai Europoje pirmaujanti Lenkijos stiklo apdirbimo įmonė, tiekianti savo gaminius statybos pramonei. Bendrovė bendradarbiauja su įvairiomis langus, duris, fasadų, įstiklinimo ir vidaus konstrukcijas bei akustinius ekranus gaminančiomis įmonėmis. Lietuvoje statoma gamykla papildys dabartinį 14-os gamyklų, kuriose produktų gamybai sunaudojama apie 20 mln. kvadratinių metrų bazinio stiklo, sąrašą. 

„Bendrovės „PRESS GLASS“ sprendimas steigti naują gamyklą Lietuvoje reikšmingai pagerins mūsų galimybes aptarnauti klientus iš Skandinavijos, šiaurės Lenkijos ir Baltijos šalių, nes galėsime optimizuoti pristatymo laiką bei transportavimo sąnaudas ir padidinti bendrovės gamybos pajėgumą Europoje,“ – sako UAB „PRESS GLASS“ vadovas Tomaszas Johnas, Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbtame pranešime spaudai. 

„Labai džiaugiamės, kad į Lietuvą atvykę užsienio investuotojai renkasi „Axioma serviso“ paslaugas, suteikdami galimybę įmonės specialistams dar labiau tobulinti savo kompetencijas montuojant specifinę, retai sutinkamą įrangą“, – sako V. Seniūnas. 

PRESS GLASS planuoja atidaryti naują gamyklą Lietuvoje | Ekonomikos ir inovacijų ministerija (lrv.lt)