1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Konvejerinių sistemų specialistai įgyvendino modernizavimo projektą atliekų tvarkymo įmonėje „Ecoservice“

Konvejerinių sistemų specialistai įgyvendino modernizavimo projektą atliekų tvarkymo įmonėje „Ecoservice“

„Axioma serviso“ komanda konvejerinių sistemų projektuose demonstruoja vis aukštesnes kompetencijas ir augančią patirtį, o įvairiuose įrenginių remonto darbuose aukščiausią paslaugų kokybę.

Vasarą transporterių diegimo ir remonto projektai pasiekė tikrą piką – įgyvendinta visa eilė įvairios apimties projektų, o vienas jų vykdytas atliekų tvarkymo įmonėje UAB „Ecoservice“.

Modernizavimo projekto metu pagal specialų užsakymą buvo pagaminti ir sumontuoti 4 juostiniai konvejeriai, skirti antrinių žaliavų transportavimui. Pagrindinis iššūkis, kurį teko įveikti Vilniaus montavimo grupės komandai siekiant sėkmingai pabaigti darbus – integruoti šiuos konvejerius į jau veikiančią sistemą ir taip praplėsti jos funkcionalumą.

Projekto metu buvo atliktas ir kapitalinis preso, presuojančio antrines žaliavas, remontas.

„Axioma servisas“ Vilniaus montavimo grupės vadovo Žilvino Ratkevičiaus teigimu, konvejerių remonto ir priežiūros paslaugas įmonei „Ecoservice“ teikiame nuolat, o pastarasis projektas buvo vienas didžiausių per visą bendradarbiavimo laikotarpį.

„Gyventojai į konteinerius meta net plytas ir betono likučius, kurie dažnai pažeidžia konvejerių mechanizmus, suplėšo jų juostas, tad smulkesnius remontus įmonėje vykdome tikrai dažnai“, – pasakoja Vilniaus montavimo grupės vadovas Žilvinas Ratkevičius.

UAB „Ecoservice“ yra aplinkotvarkos darbus vykdanti  bendrovė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, biotualetų nuoma, teritorijų tvarkymu, miesto valymu ir gatvių priežiūra.