1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. Kokybė, lankstumas ir operatyvumas – „Axioma servisas“ raktas naujiems užsakymams

Kokybė, lankstumas ir operatyvumas – „Axioma servisas“ raktas naujiems užsakymams

„Axioma servisas“ pasirašė dvi bendradarbiavimo sutartis su „Spectator“ įmonių grupei priklausančiomis bendrovėmis „Pasvalio agrochemija“ ir „Kurana“. Pagal vieną iš jų „Axioma servisas“ specialistai bendrovėje „Pasvalio agrochemija“ atliks perkeliamų bei naujų rapsų išspaudų presavimo cecho linijų elektromontavimo, pajungimo ir derinimo darbus, kita sutartis (su bendrove „Kurana“) apima papildomus elektromontavimo bei derinimo darbus.

Kaip pasakoja šių projektų vadovas, „Axioma servisas“ Klaipėdos automatikos skyriaus projekto vadovas, Andrius Šetkauskis, pavasarį bendrovei „Kurana“ „Axioma servisas“ padėjo perkelti ir paleisti filtracijos linijas iš buvusios Šilutės spirito gamyklos į Pasvalį. Užsakovas įvertino bendrovės specialistų kompetenciją, lankstumą ir operatyvumą, tad pakvietė dalyvauti ir kituose grupės vykdomuose projektuose.

Mindaugas Salys UAB „Kurana“ Energetikos padalinio vadovas patvirtina, kad „Axioma servisas“ atliko filtracijos įrangos elektros ir automatikos dalies demontavimo ir montavimo darbus, juos atliko profesionaliai ir kokybiškai, laikantis terminų ir sutartyje numatytų sąlygų.

„Dėkojame Užsakovui už pasitikėjimą mūsų bendrove. Labai vertiname ilgalaikę partnerystę – tai įpareigoja mus nenuleisti aukštos atliekamų darbų kartelės“, – sako A. Šetkauskis.

Bendrovėje „Pasvalio agrochemija“ dirba 8 žmonių „Axioma servisas“ komanda. Projektą planuojama užbaigti dar šiais metais.

UAB „Pasvalio agrochemija“ yra viena didžiausių rapsų perdirbimo įmonių šiaurės Lietuvoje, Pasvalio rajone įsikūrusi „Kurana“ gamina bioetanolį, biodujas, elektros energiją, šilumos energiją, ekologiškas trąšas ir pašarus ūkininkams. Abi įmones valdo UAB „Spectator“.

Nuotrauka „Pasvalio agrochemija“.