1. Pradžia
  2. /
  3. Projektai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ pasirašė dvi naujas sutartis su Vilniaus kogeneracine jėgaine

„Axioma servisas“ pasirašė dvi naujas sutartis su Vilniaus kogeneracine jėgaine

Sėkmingą bendradarbiavimą su Vilniaus kogeneracine jėgaine „Axioma servisas“ tęsia 2 naujomis sutartimis. Kompanija jėgainei teiks juostinių transporterių techninės priežiūros ir remonto paslaugas bei užtikrins elektros variklių techninį aptarnavimą ir remontą.

„Įvairius darbus šiame išskirtiniame objekte atliekame jau beveik dvejus metus. Dvi naujos ilgalaikės sutartys tik patvirtina faktą, kad darbus atliekame kokybiškai – įgijome šio kliento pasitikėjimą“, – sako „Axioma servisas“ Vilniaus serviso padalinio Eksploatavimo grupės vadovas Miroslav Januškevič.

Juostinių transporterių priežiūra

Naujojoje juostinių transporterių techninės priežiūros ir remonto paslaugų sutartyje numatyta, kad „Axioma servisas“ 3 metus prižiūrės 5 konvejerius, kuriais kuras iš mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginio transportuojamas tiesiai į degyklą. Kompanija taip pat atliks kasmėnesinę priežiūrą ir 24/7 reaguos į avarinius iškvietimus.

„Visi transporteriai yra juostiniai, o vienas konvejerio ilgis – net 200 metrų. Turime ilgametės tokio tipo įrengimo priežiūros patirties, tad jėgainės konvejeriai pateko į patikimas mūsų specialistų rankas“, – sako „Axioma servisas“ Vilniaus montavimo grupės vadovas Žilvinas Ratkevičius.

Elektros variklių aptarnavimas

Kitą sutartį – elektros variklių techninio aptarnavimo ir remonto paslaugų – „Axioma servisas“ pasirašė taip pat 3 metų laikotarpiui. Numatyta, kad konkursą laimėjusios kompanijos specialistai visą parą reaguos į avarinius gedimus ir rūpinsis planine įrengimų priežiūra.