1. Pradžia
  2. /
  3. Naudinga informacija
  4. /
  5. Profesionalūs „Testo“ matavimo prietaisai: jų rūšys, privalumai ir pritaikymas

Profesionalūs „Testo“ matavimo prietaisai: jų rūšys, privalumai ir pritaikymas

Testo“ – pasaulinėje rinkoje puikiai žinomas nešiojamų ir stacionarių matavimo prietaisų gamintojas, kurio istorija prasidėjo dar 1957 metais. Profesionaliam naudojimui skirtais produktais, pasižyminčiais precizišku tikslumu bei novatoriškais sprendimais, pasitiki didžiosios pramonės ir energetikos įmonės, laboratorijos, muziejai, šildymo sistemų specialistai, aplinkosaugos agentūros ir kt.

Plačiame „Testo“ asortimente – prietaisai skirti matuoti:

Pagrindiniai „Testo“ matavimo prietaisų privalumai

Vokietijoje kuriamais „Testo“ prietaisais šiandien naudojasi įvairių sričių specialistai iš visų pasaulio šalių. Prekinis ženklas vertinamas ne tik dėl išskirtinės produktų kokybės ir gaunamų rezultatų tikslumo, bet ir dėl kitų privalumų. Keletas jų:

  • gausi ne tik matavimo prietaisų, bet ir jų priedų įvairovė;
  • didelė dalis įrangos yra susiejama su išmaniaisiais įrenginiais;
  • yra atsparūs aplinkos poveikiui, drėgmei;
  • visų prietaisų kalibravimas atliekamas gamykloje Vokietijoje;
  • nuosavas servisas, kuriame gamintojas remontuoja bei atnaujina matavimo prietaisus.

Vokietijoje gaminama įranga naudojasi ir virėjai, ir inžinieriai

Įvairūs „Testo“ matavimo prietaisai yra sutinkami daugelyje sričių – net restoranų virtuvėse. Virtuvės darbuotojai, siekiantys išlaikyti nepakitusį gaminamo maisto skonį privalo laiku keisti naudojamą aliejų. Testo 270“ matuoklio pagalba aliejaus kokybės patikra yra atliekama itin patogiai, o rezultatai atvaizduojami tuoj pat. Šis aliejaus kokybės matavimo prietaisas yra ne tik saugus naudoti, bet ir paprastai prižiūrimas – testeris yra lengvai nuimamas bei plaunamas indaplovėje.

Profesionalius „Testo“ prietaisus yra pamėgę ir ŠVOK sistemų inžinieriai. Pavyzdžiui, „Testo 400 daugiafunkcinis matavimo prietaisas gali matuoti oro srautą, temperatūrą, drėgmę, slėgį, apšvietimą, spinduliavimo šilumą, turbulenciją, CO ir CO2 parametrus (priklausomai nuo pasirinkto zondo).

Vokietijos gamintojas šiems specialistams gali pasiūlyti ir termovizorius. Jų pagalba galima aptikti šilumos nuotėkius, šalčio tiltelius, pelėsį, atrasti konstrukcinius defektus, nustatyti perkaitusias jungtis. Galima rinktis iš kelių modelių, kurie skiriasi vaizdo kokybe, archyvavimo bei ataskaitų forma.

Tinka ir aukščiausius standartus taikančioms įmonėms

„Testo“ yra patikimas partneris įstaigoms, kuriose naudojami prietaisai privalo atitikti aukščiausiems ISO ir DAkkS standartams.

Pavyzdžiui, aplinkosaugos agentūros vykdančios į aplinką išmetamų teršalų kiekio kontrolę gali pasitikėti „Testo 350“ dujų analizatoriais. Jais yra matuojama CO, NO, NO2, SO2, H2S, CxHy ir CO2 koncentracija, o gaunami rezultatai leidžia iš karto identifikuoti reikalavimų nepaisančius juridinius asmenis. Prie nešiojamų dujų analizatorių „Testo“ siūlo įvairaus ilgio zondus skirtus geresniam pasiekiamumui bei kompaktiškus spausdintuvus – ataskaitoms popieriniame variante.

Medikamentus gaminančioms įmonėms yra būtinas pastovus aplinkos parametrų monitoringas, kuris lemia produktų kokybę ir gydomųjų savybių išsaugojimą. „Testo“ farmacijos įmonėms sukūrė duomenų kaupiklį Saveris 2“, skirtą matuoti ir stebėti temperatūros pokyčius aplinkoje, šaldytuvuose ir darbo patalpose. Esant net minimaliems temperatūros, drėgmės, CO₂ rodiklių nuokrypiams atsakingi asmenys gauna pranešimus į savo mobiliuosius telefonus, todėl stebėjimo procesas ir parametrų kontrolė tampa daug paprastesni.

„Axioma servisas“ yra oficialus „Testo“ įrangos atstovas Lietuvoje.

Turite klausimų susijusių su gamintojo matavimo prietaisais ar jų parinkimu? Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 686 97791 arba el. paštu orders@axs.eu.