1. Pradžia
  2. /
  3. Paslaugos ir produktai
  4. /
  5. Knick automatinė valymo ir kalibravimo sistema – sprendimas gamyboje, kur pH pastovumas yra kritinis

Knick automatinė valymo ir kalibravimo sistema – sprendimas gamyboje, kur pH pastovumas yra kritinis

„Axioma servisas“ specialistai ne tik remontuoja, prižiūri pramonės įrangą, bendrovė taip pat teikia atsargines įrangos dalis, yra ne vieno pramonės įrenginių gamintojo atstovai. Su Vokietijos elektroninių matavimo ir kontrolės prietaisų gamintoju KNICK „Axioma servisas“ bendradarbiauja nuo 2013 metų. Šios firmos produktai pasižymi aukšta kokybe ir tinkama kaina, gamintojas nuolat siūlo pažangių ir inovatyvių produktų (sprendimų), kurie gaminami Vokietijoje.

„Axioma servisas“ pardavimų grupės vadovas Aurimas Bikas pasakoja, kad gamintojams, kurių gamyboje pH pastovumas ir tikslumas yra svarbus veiksnys ir menkiausias pH netikslumas daro didelę įtaką galutinio produkto kokybei, drąsiai rekomenduoja KNICK firmos automatinę pH valymo ir kalibravimo sistemą.

„Tai išskirtinė sistema – rinkoje kitos tokios nėra, ją lengva surinkti, ji atrodo tvarkingai, paprastai ir puikiai atlieka darbą – patikimai matuoja pH vertes, pagal jas reguliuoja kitų komponentų dozavimą į produktą. Sistema sudaryta iš pneumatinės elektrodo įvedimo į procesą armatūros, kurioje elektrodas iš terpės ištraukiamas, nuplaunamas, išdžiovinamas ir sukalibruojamas automatiškai, nestabdant gamybos; skaitmeninio „Memosens“ elektrodo, kurio viduje esanti mikroschema nuolatos tikrina elektrodo būklę ir informuoja vartotoją apie bet kokius nuokrypius; elektropneumatinio valdiklio, valdančio visą sistemą bei antrinio prietaiso, kuris yra visos sistemos „smegenys“ (atvaizduoja proceso parametrus, klaidas, elektrodo būseną ir siunčia visus duomenis į kliento SCADA sistemą realiu laiku)“, – apie sistemos veikimą pasakoja A. Bikas

Baltijos šalyse net keletas įmonių sėkmingai naudoja KNICK automatinę pH valymo ir kalibravimo sistemą. „Kol jos neturėjo šios sistemos, elektrodo kalibravimas ir pakeitimas buvo sudėtingas. Gamybos procesas turėjo būti nukreipiamas kitu keliu arba iš viso stabdoma gamyba, nes, išsukus elektrodą, per jo montavimo vietą dėl slėgio ir srauto skystis išbėgdavo. Elektrodą sukalibruoti ir pakeisti turėdavo žmogus gana pavojingomis sąlygomis: aukštoje aplinkos temperatūroje ir didelėje drėgmėje, elektrodo plovimui būdavo naudojama rūgštis, o procedūra nėra greita, reikalaujanti atsargumo ir kruopštumo. Dabar KNICK sistema kas rytą sukalibruoja elektrodą ir per dieną jį nuplauna keletą kartų, be žmogaus prisilietimo“, – sako A. Bikas.

„Axioma servisas“ yra įgaliotasis KNICK atstovas Baltijos šalyse. Daugiau apie KNICK produktus https://www.knick-international.com/en/products/