1. Pradžia
  2. /
  3. Paslaugos ir produktai
  4. /
  5. Dar vienas ilgalaikis „Axioma servisas“ klientas įsidiegė išmanią Knick sistemą

Dar vienas ilgalaikis „Axioma servisas“ klientas įsidiegė išmanią Knick sistemą

Dar viena įmonė nusprendė įsidiegti „Axioma servisas“ atstovaujamo gamintojo KNICK automatinę pH matavimo ir kalibravimo sistemą, kuri padės nuolat kontroliuoti ir stebėti pH rodiklius.

Cukraus gamyboje pH pastovumas ir tikslumas yra svarbus veiksnys ir menkiausias nuokrypis daro didelę įtaką galutinio produkto kokybei. Naudojant išmanią vokiečių gamintojo KNICK sistemą įmonėje nustatytu laiku bus automatiškai sukalibruojamas ir keletą kartų per parą nuplaunamas elektrodas – viskas vyks be žmogaus įsikišimo.

Tai unikali sistema, rinkoje neturinti analogų. Lengvai surenkama, tvarkinga, paprastai ir puikiai atliekanti savo darbą. Sistema sudaryta iš pneumatinės elektrodo įvedimo į procesą armatūros, skaitmeninio „Memosens“ elektrodo, elektropneumatinio valdiklio bei antrinio prietaiso, kuris yra visos sistemos „smegenys“ (atvaizduoja proceso parametrus, klaidas, elektrodo būseną ir siunčia visus duomenis į kliento SCADA sistemą realiu laiku).

Įprastai, be KNICK Unical 9000 sistemos, elektrodo kalibravimas ir pakeitimas yra gana sudėtingas. Gamybos procesas turi būti nukreipiamas kitu keliu arba iš viso stabdoma gamyba, nes, išsukus elektrodą, per jo montavimo vietą dėl slėgio ir srauto skystis išbėga. Elektrodo sukalibravimas ir pakeitimas įprastai vyksta žmogui gana pavojingomis sąlygomis: aukštoje aplinkos temperatūroje ir didelėje drėgmėje, elektrodo plovimui naudojama rūgštis, o procedūra nėra greita, reikalaujanti atsargumo ir kruopštumo. KNICK Unical 9000 sistema kas rytą sukalibruoja elektrodą ir per dieną jį nuplauna keletą kartų, be žmogaus prisilietimo.

„Axioma servisas“ yra įgaliotasis KNICK atstovas Baltijos šalyse ir tiekia aukštos kokybės, inovatyvius produktus nišinėse veiklose besispecializuojantiems klientams.