1. Pradžia
  2. /
  3. Paslaugos ir produktai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ tapo oficialiu „Alfa Laval“ produktų atstovu bei serviso partneriu Lietuvoje

„Axioma servisas“ tapo oficialiu „Alfa Laval“ produktų atstovu bei serviso partneriu Lietuvoje

Daugiausiai serviso paslaugų Lietuvos pramonei teikianti bendrovė „Axioma servisas“ nuolat pildo atstovaujamų įrangos tiekėjų sąrašą – šį kartą įmonė tapo „Alfa Laval“ produktų atstovu bei oficialiu serviso partneriu Lietuvoje. Daugiau nei prieš 100 metų Švedijoje įkurta įmonė gamina siurblius, katilus, šilumokaičius, pramoninę armatūrą bei kitus produktus skirtus medžiagoms valyti, rafinuoti ir pakartotinai naudoti, taip skatinant atsakingesnį gamtos išteklių naudojimą.

Net 16 700 „Alfa Laval“ darbuotojų kuria inovatyvias technologijas, kurios daro didelę įtaką didinant energijos vartojimo efektyvumą ir šilumos atgavimą, optimizuojant vandens valymo procesus ir mažinant išmetamų teršalų kiekį. „Alfa Laval“ kuriamą ir gaminamą įrangą naudoja energetikos, jūrų ir maisto perdirbimo bei vandens valymo srityse lyderiaujančios įmonės visame pasaulyje.

Siurbliai – higieniškiems procesams

Prekinis ženklas „Alfa Laval“ rinkoje geriausiai žinomas dėl gaminamų pramoninių siurblių. Plačiame jų asortimente galima rasti visų populiariausių tipų siurblius  – išcentrinius, stūmoklinius, vakuuminius bei dviejų ar trijų sraigtų.

„Alfa Laval“ siurbliai atitinka aukščiausius EHEDG ir 3-A SSI higienos standartus, todėl yra naudojami pieno, maisto, gėrimų, biotechnologijų ir farmacijos įmonėse, kuriose įrangai taikomi itin griežti reikalavimai.

Gaminiai pasižymi patogia ir paprasta priežiūra, nes priekinė įkrovos konstrukcija leidžia lengvai pakeisti sandariklius, filtrus bei atlikti kitus techninės priežiūros darbus.

Šilumokaičiai – klientams, turintiems išskirtinius reikalavimus 

Gamintojas taip pat siūlo įrangą, skirtą šilumos perdavimui iš vienos terpės į kitą – plokštelinio ir vamzdinio tipo šilumokaičius.

„Alfa Laval“ plokštelinio tipo šilumokaičius gamina trijų rūšių – surenkamus, sulydomus bei sulituojamus. Surenkami plokšteliniai šilumokaičiai pasižymi kompaktiškumu, sulydomi yra naudojami agresyviose terpėse arba procesuose, kur svarbios aukštos higienos normos, o sulituoti – esant aukštai temperatūrai bei slėgiui.

Kitas pramonėje sutinkamas šilumokaitis yra su grandomu (subraižytu) paviršiumi. Jis skirtas klampiems, šilumai jautriems, kristalizuotiems ar lipniems produktams.

„Alfa Laval“ yra vienintelis gamintojas rinkai siūlantis ne tik viengubo, bet ir dvigubo grandomo paviršiaus šilumokaičius. Jų sukurta, unikali, besisukanti grandymo technologija, viso veikimo proceso metu šalina užsiteršusias medžiagas, todėl tokie šilumokaičiai puikiai tinka jautrių kietųjų dalelių apdorojimui.

Grandomo ar subraižyto paviršiaus šilumokaičiai yra naudojami išsaugant pagrindinius skonio bei kokybės aspektus, o plokštelinio tipo – energetikos, vandentvarkos, farmacijos bei kitose pramonės srityse.

Pramoninė armatūra – patogiam procesų valdymui

„Alfa Laval“ taip pat gamina vožtuvus bei sklendes, kurie atitinka specifinius klientų poreikius pieno, maisto, gėrimų gamybos bei farmacijos pramonėse. Paprastas valdymas, higiena bei ekonomiškumas yra pagrindiniai Švedijoje gaminamos pramoninės armatūros bruožai.

Reguliuojamieji ir apsauginiai vožtuvai bei rutulinės, peilinės ir peteliškinės sklendės įvairioms gamybos linijoms, kuriose reikalingas automatizuotas valdymas, padeda sumažinti vandens, valymo priemonių bei energijos sąnaudas.

Oficialus atstovas Lietuvoje – „Axioma servisas“

„Axioma servisas“ tapo oficialiu „Alfa Laval“ gaminamų produktų atstovu bei autorizuotu serviso partneriu Lietuvoje.

Jeigu susidomėjote šio gamintojo produktų tiekimu ar remonto paslaugomis – susisiekite su mūsų specialistais, kurie padės rasti geriausius sprendimus ir operatyviai atnaujinti naudojamus įrenginius.