1. Pradžia
  2. /
  3. Pasiekimai
  4. /
  5. UAB „Axioma servisas“ Kauno Sukamųjų įrengimų skyriuje sėkmingai atliktas „Grundfos“ resertifikavimo auditas

UAB „Axioma servisas“ Kauno Sukamųjų įrengimų skyriuje sėkmingai atliktas „Grundfos“ resertifikavimo auditas

UAB „Axioma servisas“ Kauno Sukamųjų įrengimų skyriuje buvo atliktas „Grundfos“ resertifikavimo auditas. Audito tikslas – įvertinti UAB „Axioma servisas“ darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos, marketingo, serviso įrengimų bei personalo techninių žinių atitiktį tarptautiniams „Grundfos“ standartų reikalavimams.

„Bureau Veritas Italia SpA“ deleguoti lietuvių auditoriai audito metu atliko visus reikiamus procesinius veiksmus ir nenustatė jokių neatitikimų, o gautas 99% siekiantis įvertinimas – puikus kokybės įrodymas.

„Atnaujintu sertifikatu įgavome ir „auksinio“ autorizuoto serviso partnerio statusą, tad savo klientams ir toliau teiksime aukščiausios kokybės „Grundfos“ siurblių serviso paslaugas“, – sako UAB „Axioma servisas“ Remonto grupės vadovas Povilas Valiūnas.

„Grundfos“ yra vienas iš didžiausių siurblių gamintojų pasaulyje, siūlantis itin aukštos kokybės, efektyvius ir patikimus produktus, o trejiems metams suteiktas autorizuoto serviso partnerio sertifikatas leis ir toliau tobulėti atliekant garantinius ir pogarantinius šio gamintojo įrangos remontus.