1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. „Žemaitijos pienui“ priklausančios biokuro katilinės patikimumu ir toliau rūpinsis „Axioma servisas“

„Žemaitijos pienui“ priklausančios biokuro katilinės patikimumu ir toliau rūpinsis „Axioma servisas“

Įrangos priežiūros ir aptarnavimo paslaugas teikianti bendrovė „Axioma servisas“, tęsia bendradarbiavimą su nuosavas biokuro katilines turinčiomis įmonėmis. Viena iš didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje AB „Žemaitijos pienas“ savo biokuro katilinės įrangos priežiūrą ir aptarnavimą antrus metus iš eilės patikėjo Kauno serviso padalinio komandai.

Pieno produkcijos gamintojai priklausanti biokuro katilinė – tai statinių ir įrenginių kompleksas su 12 MW našumo pakura, kondensaciniu ekonomaizeriu bei pagalbiniais technologiniais įrenginiais. Ji gamina ir perduoda technologinį garą į gamyklą, kurioje vyksta įvairūs pieno produkcijos gamybos procesai.

Pasirašytoje sutartyje numatyta, kad „Axioma serviso“ specialistai Telšiuose įsikūrusioje „Žemaitijos pieno“ biokuro katilinėje kas mėnesį atliks pakuros oro ventiliatorių, suspausto oro sistemų, dūmsiurbio, transporterių, hidraulinių įrenginių bei katilo degimo parametrų patikrą, Kas 6 mėnesius – technologinių apsaugų ir pakuros apžiūrą bei visos įrangos valymą, o kartą per metus – deguonmačio kalibravimą. Klientui pateikus užsakymą, bus vykdomi ir papildomi įrangos remonto darbai.

„Bendrovės biokuro katilinėje priežiūros ir remonto darbus vykdome jau nuo 2021-ųjų pabaigos, todėl pažįstame čia naudojamą įrangą. Džiaugiamės, kad klientas liko patenkintas mūsų specialistų teikiamomis paslaugomis ir dar vieneriems metams pratęsė bendradarbiavimą“,- sako „Axioma serviso“ projektų vadovas Antanas Galinauskas.

„Žemaitijos pienas“ – tai viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje. Nuo 1924-ųjų Telšiuose pradėjusi veikti pieninė, šiandien gamina daugiau nei 200 skirtingų pieno gaminių, tokių kaip sūris, varškė, grietinė, jogurtas ir kt. Bendrovei priklauso Lietuvoje puikiai žinomi prekiniai ženklai – „Dobilas“, „Magija“, „Pik-nik“, „Džiugas“, „Saulutė“, „Germanto“ ir kt.