1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. Pasirašyta nuolatinio techninio aptarnavimo sutartis su konditerijos gaminių lydere

Pasirašyta nuolatinio techninio aptarnavimo sutartis su konditerijos gaminių lydere

„Axioma servisas“ klientų sąrašą, kuriems teikiamos nuolatinio techninio aptarnavimo paslaugos papildė naujas vardas. Neseniai įmonė pasirašė trejų metų priežiūros sutartį su didžiausia Lietuvoje konditerijos pramonės bendrove „Mondelez Lietuva Production“.

Išorinių įmonių teikiamos techninės priežiūros paslaugos dėl savo naudų tampa vis populiaresnės vandentvarkos, energetikos, maisto pramonės ir kitose įmonėse. Mažesni įrangos remonto kaštai, aukštesnis patikimumas ir žymus nenumatytų gedimų sumažėjimas, leidžiantis efektyviai išnaudoti turimus resursus, yra tik keli šio aptarnavimo privalumų.

Daugiausia serviso paslaugų pramonei teikianti įmonė „Axioma servisas“ siūlo ypač lankstų nuolatinį techninį aptarnavimą. Informacinių ir automatikos sistemų priežiūraišmanusis servisas, mechanikos remontaselektros darbai, atsarginių dalių tiekimas ir 24/7 pagalba yra tik maža dalis to, ką šiandien savo klientams gali pasiūlyti sparčiai auganti bendrovė.

Su konditerijos gaminių lydere „Mondelez Lietuva Production“ pasirašytoje sutartyje numatyta atlikti nuolatinę elektros variklių, transformatorių, pastočių, skydinių, priešgaisrinių bei lauko ir vidaus apšvietimo sistemų, katilinės ir centrinio šildymo punkto priežiūrą. Stebėti vėdinimo – kondicionavimo įrenginių darbą, vandentiekio ir nuotekų tinklus, BMS ir automatizuotas valdymo sistemas. Minėtų darbų priežiūrai naudojama kompiuterizuota techninės priežiūros sistema (CMMS, angl. – computerized maintenance management system), o sukaupta patirtis leidžia KKS kodavimo sistema aprašyti aptarnaujamus įrengimus ir paruošti numatytosios priežiūros planus per maksimaliai trumpą laiką. Taip sistema pagreitina darbų organizavimą bei užtikrina teikiamų paslaugų skaidrumą.

„Mondelez Lietuva Production“ gamykla yra įsikūrusi Kauno mieste ir gamina šokoladinės konditerijos gaminius. Per metus pagaminama apie 20 000 tonų produkcijos, iš kurių daugiau kaip 95 % eksportuojama į Didžiąją Britaniją, Švediją, Norvegiją, Lenkiją, Prancūziją, Belgiją ir kitas šalis.