1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. „Palangos šilumos tinklų“ naudojamo biokuro kokybę tirs „Axioma servisas“

„Palangos šilumos tinklų“ naudojamo biokuro kokybę tirs „Axioma servisas“

Didžiausiems šalies šilumos gamintojams paslaugas teikiantis UAB „Axioma servisas“ džiaugiasi laimėjęs dar vieną svarbų viešąjį pirkimą. Akredituotos laboratorijos specialistai įsipareigojo vykdyti šiluminę energiją gaminančios ir tiekiančios bendrovės „Palangos šilumos tinklai“ naudojamo biokuro kokybės tyrimus.

„Džiaugiuosi, kad mūsų akredituota laboratorija teikia ilgalaikes paslaugas didiesiems šilumos gamintojams šalyje. Atliekami tyrimai yra naudingi, nes biokuro kokybė lemia ne tik jo kainą, bet ir naudojamos įrangos našumą bei efektyvumą“,- sako biokuro laboratorijos vadovė Eglė Nugaraitė- Juršienė.

Pagal pasirašytą sutartį, laboratorijos specialistai du kartus per savaitę atliks biokuro drėgmės, peleningumo bei šilumingumo tyrimus. Jų protokolus „Axioma servisas“ siųs elektroniniu paštu: drėgmės rezultatus per vieną darbo dieną, peleningumo – per dvi, o šilumingumo – per tris.

Sutartis su „Palangos šilumos tinklais“ pasirašyta trejiems metams.

„Axioma serviso“ laboratorijoje veikia išmanioji duomenų apdorojimo informacinė sistema „BioLab”, kuri leidžia registruoti, išsaugoti bei teikti duomenis apie tyrimų eigą elektroninio ryšio priemonėmis, išvengiant galimų žmogaus darbo klaidų. Laboratorijoje yra atliekami ne tik biokuro, bet ir metrologinės dujų analizatorių ir alkotesterių patikros.