1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. Metų pradžiai – svarbi biokatilinės eksploatacijos sutartis

Metų pradžiai – svarbi biokatilinės eksploatacijos sutartis

Šių metų vasario pabaigoje UAB „Axioma servisas“ pasirašė sutartį su UAB „Forest Investment“ dėl 48,5 MW galios biokatilinės (esančios Jočionių g. 13, Vilniuje) eksploatacijos. Pagal sutartį „Axioma servisas“ komanda atliks visus katilinės priežiūros ir serviso darbus nuo operatorystės iki numatytos įrenginių periodinės priežiūros ir remonto, taip pat teiks biokuro laboratorijos paslaugas.

Katilinėje, kuri darbą pradėjo kovo 1 dieną, veikia du 19,5 MW nominaliosios galios vandens šildymo katilai ir du 4,75 MW galios kondensaciniai dūmų ekonomaizeriai. Biokuro jėgainės išmetamosioms dujoms valyti naudojamas kietosioms dalelėms šalinti skirtas dviejų laukų elektrostatinis filtras. Katilinė pagamins beveik 10 proc. Vilniui reikalingos šilumos energijos.

„Dėkoju „Forest Investment“ už pasitikėjimą ir džiaugiuosi pažangiu kliento sprendimu katilinės darbą ir priežiūrą patikėti „Axioma servisas“ specialistams. Toks bendradarbiavimas lemia geriausius veiklos rezultatus – specialistai, esantys vietoje, gali reaguoti prevenciškai ir užkirsti kelią gedimams, taip didinant biokatilinės darbo patikimumą. Užsakovui kas mėnesį teiksime veiklos ataskaitas ir efektyvumo rodiklius“, – pasakoja „Axioma servisas“ generalinis direktorius Artūras Lopeta.

„Forest Investment“ biokatilinėje dirbs 9 „Axioma servisas“ operatoriai – priežiūros technikai ir katilinės vadovas.

Bendrovė pramonės ir energetikos įmonėms teikia elektros bei automatikos įrenginių priežiūros ir atnaujinimo paslaugas, kompresorių, konvejerių, hidraulikos, juostinių įrenginių mechaninio remonto paslaugas, taip pat serviso paslaugas, paremtas išmaniosiomis technologijomis. „Axioma servisas“ laboratorija atlieka biokuro, vandens kokybės, suskystintųjų naftos dujų kokybės tyrimus. Bendrovėje – daugiau kaip 300 įvairių kompetencijų specialistų. Tai yra daugiausiai remonto ir priežiūros paslaugų iš vienų rankų teikianti serviso bendrovė Baltijos šalyse.