1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. Lietuvos oro uostų transportavimo ir registravimo sistemų remonto darbais rūpinsis „Axioma servisas“

Lietuvos oro uostų transportavimo ir registravimo sistemų remonto darbais rūpinsis „Axioma servisas“

Daugelis didžiausių šalies pramonės bei energetikos įmonių jau yra susipažinusios su UAB „Axioma servisas“ teikiamų serviso paslaugų gausa ir kokybe. Ilgametę patirtį turinti bendrovės komanda džiaugiasi, kad tarp klientų jau keletą metų iš eilės yra ir Lietuvos valstybei strategiškai svarbi VĮ Lietuvos oro uostai.

Nuo 2020 metų rugpjūčio mėnesio „Axioma serviso“ specialistai Vilniaus oro uoste vykdo nuolatinę elektros tinklų ir įrenginių iki 10 kV bei elektros sistemų eksploataciją, remontą ir techninę priežiūrą, o balandžio mėnesį su kliente buvo pasirašytos dar dvi naujos sutartys.

Laimėjęs VĮ Lietuvos oro uostai skelbtus viešuosius konkursus „Axioma servisas“ įsipareigojo trejus metus rūpintis Kauno ir Palangos oro uostuose esančių transportavimo ir registravimo sistemų technine priežiūra bei remontu.

„Strategiškai svarbiame objekte naudojamos įrangos aptarnavimas reikalauja ypatingos atsakomybės bei greitos reakcijos į atsiradusių gedimų šalinimą. Džiaugiamės, kad Kauno ir Klaipėdos padalinių specialistai atitiko specifinius VĮ Lietuvos oro uostai keliamus reikalavimus ir prisidės prie sklandaus Kauno ir Palangos oro uostų darbo“,– sako Kauno serviso padalinio vadovas Vytautas Krušinskas.

Dvejiems oro uostams bus tiekiama ir transportavimo bei registravimo sistemų techninė priežiūra ir gedimų šalinimas. Aptarnaujamose sistemose bus naudojami komponentai, tokie kaip transporterių juostos, reduktoriai, diržai ir kt. Taip pat bus prižiūrimos įdiegtos automatikos ir vadymo sistemos.

VĮ Lietuvos oro uostai valdo tris tarptautinius oro uostus ir užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę keleiviams bei partneriams. 2022 metais Vilniaus oro uostas aptarnavo net 3,9 mln., Kauno – 1,1 mln., o Palangos – 275 tūkst. klientų.