„Axioma servisas“ pasirašė svarbią sutartį su VĮ Lietuvos oro uostai – atliks Vilniaus filialo elektros tinklų ir įrenginių iki 10 kV bei sistemų eksploataciją, remontą ir techninę priežiūrą. Trylikos darbuotojų komanda darbus objekte pradės ateinantį pirmadienį ir užtikrins nuolatinę (24/7) oro uosto elektros tinklų ir įrenginių priežiūrą artimiausius trejus metus.

Šio viešojo konkurso laimėtoju „Axioma servisas“ buvo paskelbtas prieš devynis mėnesius, tačiau sutartis parašais patvirtinta tik rugpjūtį – procesą sutrikdė vieno iš dalyvių pateikta pretenzija, kuri pasiekė net Lietuvos apeliacinį teismą. Galiausiai įrodęs, jog turi visus reikalavimus atitinkančias kompetencijas ir patirtį, „Axioma servisas“ jau gali perimti viso elektros ūkio priežiūrą į savo rankas ir mobilizuoti profesionalių darbuotojų komandą didžiausiame šalies oro uoste.

„Į Vilniaus oro uostą žengiame oro uosto plėtros laikotarpiu, kuomet pradedamos naujo keleivių išvykimo terminalo statybos. Akivaizdu, jog šie procesai mums taps papildomu išbandymu“, – sakė Vilniaus serviso padalinio vadovas Tomas Gerdauskas.

Anot jo, strategiškai svarbaus objekto priežiūra reikalauja ypatingos vadovų ir darbuotojų atsakomybės bei atidumo, o vieni didžiausių iššūkių, su kuriais projekto metu turės susidoroti Vilniaus padalinio komanda – nenutrūkstamai teikti paslaugas, itin operatyviai reaguoti įvykus gedimams ir užtikrinti kvalifikuotų darbuotojų resursą.

„Axioma servisas“ oro uoste atliks įrenginių iki 10 kV bei sistemų eksploataciją, prižiūrės vidaus elektros energijos tinklus, atliks orlaivių maitinimo šaltinių perone aptarnavimą, signalinių žiburių, jų įrenginių sistemos eksploataciją, remontą ir techninę priežiūrą, tieks atsargines dalis.

„Tikime, kad mobilizuota komanda lengvai susidoros su iškilusiais sunkumais ir puikūs rezultatai leis įgyti kliento pasitikėjimą bei sėkmingai sudalyvauti kituose oro uosto konkursuose ir projektuose“, – sakė Vilniaus serviso padalinio vadovas Tomas Gerdauskas.

Vilniaus oro uostas yra didžiausias civilinis oro uostas Lietuvoje, kuris 2019 m. aptarnavo 5 mln. keleivių. ­­­­