1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. Dvi naujos sutartys: metrologinės paslaugos bus teikiamos didžiausioms energetikos sektoriaus įmonėms

Dvi naujos sutartys: metrologinės paslaugos bus teikiamos didžiausioms energetikos sektoriaus įmonėms

Praėjusių metų pabaigoje buvo laimėti dar du svarbūs viešieji pirkimai – „Axioma servisas“ įsipareigojo vykdyti didžiausio Lietuvos šilumos ir karšto vandens tiekėjo AB Vilniaus šilumos tinklai bei AB „Ignitis gamyba“ naudojamų dujų analizatorių, signalizatorių bei kitų matavimo prietaisų metrologines patikras.

Tikrins net 734 matavimo prietaisus

Pagal pirmąją sutartį, 734 įrenginių, iš kurių 667 yra dujų analizatoriai ir signalizatoriai, bus tikrinami periodiškai, laikantis iš anksto su klientu suderinto plano. Metrologinės patikros prietaisams bus atliekamos kas 6 mėnesius, t.y. Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, dvejus metus.

Reikalavimus atitinkantiems prietaisams specialistai išduos sertifikatus bei specialius patikros žymenis.

Sutarties su Vilniaus šilumos tinklais vertė yra 20 tūkst. eurų.

Patikras atliks visoms dujų analizavimo priemonėms

Antroji sutartis numato, kad „Axioma servisas“ tikrins kliento naudojamus dujų analizatorius, signalizatorius, jutiklius bei matavimo sistemas ketverius metus. Jiems metrologinės patikros bus atliekamos taip pat kas 6 mėnesius.

Su „Ignitis gamyba“ pasirašytos sutarties vertė siekia 23 tūkst. eurų.

Džiugina augantis pasitikėjimas

„Matavimo įrenginių, kuriems reikalingos patikros, yra daug, todėl reikės koordinuoti mūsų specialistų bei partnerių darbą. Džiaugiamės, kad tik kiek daugiau nei prieš metus pradėta teikti paslauga jau pasitiki tokios didelės organizacijos“, – sako laboratorijos vadovė Eglė Nugaraitė-Juršienė.

„Axioma serviso“ specialistai tikrina ir alkotesterių atitiktį gamintojo deklaruojamoms paklaidos riboms. Taip pat akredituotoje laboratorijoje yra atliekami biokuro bei vandens kokybės tyrimai.