1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. „Axioma servisas“ prižiūri „VKG Oil“ skalūnų alyvų gamyklas Estijoje

„Axioma servisas“ prižiūri „VKG Oil“ skalūnų alyvų gamyklas Estijoje

„Axioma servisas“ sausio mėnesį atliko pirmąjį planinį remontą skalūnų perdirbimo įrenginių komplekse, priklausančiame Estijos įmonei „VKG Oil“. Be planinio šios gamyklos remonto, „Axioma servisas“ taip pat rūpinsis gamyklos įrangos technine priežiūra ir aptarnavimu.

„Tikime, kad šie darbai taps mūsų įmonės tramplinu į Estijos industrinių serviso paslaugų rinką. Šiuo metu klientams čia daugiausia teikiame mechaninės dalies techninės priežiūros ir aptarnavimo paslaugas. Kohtla Jervėje, kurioje veikia ir „VKG Oil“ gamykla, jau turime 18 darbuotojų savo padalinį, tad dabartinėmis paslaugomis neapsiribosime. Kaip ir Lietuvoje, klientams siūlysime ir elektros – automatikos sričių  aptarnavimo, montavimo ir remonto paslaugas“, – sakė „Axioma servisas“ generalinis direktorius Artūras Lopeta.

„VKG Oil“ priklauso koncernui VKG (Viru Kemmia Group), kuris yra antras pagal dydį skalūnų naftos gamintojas pasaulyje ir vienas stambiausių degiųjų skalūnų perdirbėjų Estijoje. Koncernas valdo skalūnų šachtą, skalūnų perdirbimo gamyklas, elektrinę, gamina skalūnų kurą, bitumą, pramoninę smalą ir naftos chemijos produktus.