1. Pradžia
  2. /
  3. Nuolatinė priežiūra
  4. /
  5. „Axioma servisas“ ir toliau rūpinsis Vilniaus oro uosto elektros ūkio technine priežiūra

„Axioma servisas“ ir toliau rūpinsis Vilniaus oro uosto elektros ūkio technine priežiūra

Ilgametę patirtį elektros ir automatikos srityse turinti „Axioma serviso“ komanda ir toliau tęs didžiausio Lietuvos oro uosto elektros ūkio priežiūrą. Laimėjus viešąjį pirkimą, paslaugų teikimas buvo pratęstas dar trejų metų laikotarpiui.

Jau nuo 2020 metų, įmonės komanda Vilniaus oro uoste atlieka elektros įrenginių iki 10 kV bei sistemų eksploataciją, prižiūri vidaus elektros energijos tinklus, atlieka orlaivių maitinimo šaltinių perone aptarnavimą, signalinių žiburių, jų įrenginių sistemos eksploataciją, remontą ir techninę priežiūrą bei tiekia atsargines dalis.

Tai jau trečioji šiemet pasirašyta sutartis su valstybei strategiškai svarbia įmone. Balandžio mėnesį pasirašytose dvejose sutartyse numatyta vykdyti Kauno ir Palangos oro uostuose esančių transportavimo ir registravimo sistemų techninę priežiūrą bei remontą.

„Džiaugiamės, kad susidorojome su iššūkiais bei įgijome svarbaus kliento pasitikėjimą. Kvalifikuotų darbuotojų teikiamos paslaugos bei itin operatyvus reagavimas įvykus gedimams buvo sėkmingai pratęsto bendradarbiavimo su didžiausiu Lietuvos oro uostu pagrindas“, – sako Vilniaus serviso padalinio vadovas Tomas Gerdauskas.

Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai valdo tris tarptautinius oro uostus – Vilniaus, Kauno bei Palangos. Vilniaus oro uostas yra didžiausias civilinis oro uostas Lietuvoje, kuris 2022 metais aptarnavo net 3,9 mln. keleivių.