1. Pradžia
  2. /
  3. Naujos veiklos
  4. /
  5. „Elutions“ programinė įranga efektyvesniam įmonių darbui

„Elutions“ programinė įranga efektyvesniam įmonių darbui

Pasaulyje gerai žinomas „Elutions“ prekinis ženklas tapo vienu iš UAB „Axioma servisas“ atstovaujamų gamintojų. 1992 metais JAV įkurta įmonė yra viena iš pagrindinių SCADA (angl. Supervisory Control And Data Acquisition) programinės įrangos tiekėjų Europos šalyse. „Axioma servisas“ tapo vieninteliu šio prekinio ženklo atstovu Baltijos šalyse.

„Dažna „Axioma serviso“ programuotojų užduotis yra klientų įmonėse atnaujinti jau instaliuotą įrangą. Mūsų specialistams tenka dirbti su įvairiomis sistemomis, taigi džiaugiamės tapę dar vienos iš jų oficialiu atstovu“, – sako Kauno programavimo grupės vadovė Jurgita Rimkevičienė.

„Elutions“ programinė įranga „Control Maestro“ (buv. „Wizcon“) be tradicinių SCADA vizualizacijos, ryšio bei valdymo funkcijų, taip pat siūlo pažangią nuotolinę prieigą ir valdymą. „Control Maestro“ programinėje įrangoje yra patobulintos inžinerinių sistemų plėtimo bei vartotojų mobilumo galimybės. Taip pat, naujausia „ControlMaestro 2018“ versija naudoja patikimesnę technologiją, užkertančią kelią įsilaužėliams dėl neatnaujintų naršyklių saugumo problemų. Visos šios priemonės leidžia įmonėms dirbti efektyviau, sumažinti išlaidas bei pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Ši programinė įranga specializuojasi kuriant sudėtingus priežiūros bei kontrolės sprendimus skirtus įrangos valdymui (eksploatavimui ir priežiūrai, gedimų monitoringui, istorinių duomenų rinkimui ir kt.), vandentvarkos įmonėms, infrastruktūriniams objektams (pvz. oro uostams) ir pramonei. Be to, „Axioma servisas“ savo klientams siūlo ir šios programinės įrangos licencijas.

„Kovo pabaigoje keitėme valdiklius II pakėlimo siurblio ir koštuvų valdymo sistemoje „Aukštaitijos vandenyse“. Kliento turėta „Control Maestro“ sistema buvo papildyta trūkstamais signalais. Esame tikri, kad tapus oficialiu „Elutions“ programinės įrangos atstovu panašių projektų tik daugės“, – teigia J. Rimkevičienė.

„Axioma servisas“ teikia pramonės įmonių įrenginių serviso ir priežiūros paslaugas, siūlo procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus, kuria informacinių technologijų produktus ir sprendimus įmonių procesų efektyvumui didinti, duomenų surinkimui bei apskaitai, atstovauja daugiau nei 10 pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų.