1. Pradžia
  2. /
  3. Naujos veiklos
  4. /
  5. „Axioma servisas“ siūlys 24/7 avarinę pagalbą pramonės įmonėms

„Axioma servisas“ siūlys 24/7 avarinę pagalbą pramonės įmonėms

„Axioma servisas“ ruošia naujovę Lietuvos pramonės rinkai. Rugpjūčio 1 dieną darbą pradės komanda, kuri 24 valandas per parą užtikrins operatyvaus avarinio remonto paslaugą pramonės įmonėms. Paslauga, startavusi Vilniaus ir Kauno rajonuose, vėliau bus siūloma visoje Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.

Atvyks per valandą

„Greitąją pagalbą pramonei pasiūlę pirmieji Lietuvoje, klientams įsipareigosime per valandą atvykti į avarijos vietą ir imtis būtinų remonto darbų. Šiuo metu tęsiame komandos formavimą, naujai įkurtame padalinyje „Pagalba 24/7“ iš viso dirbs 17 žmonių“, – sako Gintautas Gaižauskas, „Axioma serviso“ komercijos departamento direktorius.

Į iškvietimus 24 val. per parą reaguos elektriko-automatiko ir šaltkalvio-suvirintojo komanda, kuri budės viename iš dviejų miestų: Vilniuje arba Kaune. Jau baigiamos įrengti ir mobilios dirbtuvės su visa reikalinga įranga, skirta avarijų likvidavimui. Vėliau tikimės paslaugą išplėsti į Klaipėdą, o taip pat pasiūlyti Latvijos ir Estijos rinkoms.

„Atvykę į įvykio vietą, meistrai atliks pirminę apžiūrą, diagnozuos problemą ir pašalins gedimą. Jei paaiškės, kad reikia didesnės apimties remonto, mūsų specialistai pritaikys laikiną sprendimą ir pasiūlys kitų „Axioma serviso“ padalinių paslaugas, kurias nuolat teikiame pramonės įmonėms“, – pasakoja G. Gaižauskas.

Nuosava tarnyba – neapsimoka 

Aktyvų paslaugos pardavimą įmonė pradėjo jau balandžio viduryje – pradėjo bendrauti su potencialiais klientais. Juos galima suskirstyti į tris kategorijas: viena dalis įmonių naująja paslauga aktyviai domisi, kita dalis nori detalesnio pristatymo, o trečioji dalis turi savo tarnybas, užtikrinančias gamybos veiklą ištisą parą.

„Įprasta, kad savo avarines struktūras yra sukūrusios stambesnės įmonės. Joms analogišką paslaugą pasiūlysime ateityje, o dabar mūsų taikiklyje – mažieji ir vidutiniai gamintojai. Svarbiausias mūsų argumentas – aukšta ir vienoda paslaugos kokybė už priimtiną kainą. Pagrįsta skaičių kalba teigiame, kad šią paslaugą labiau verta pirkti iš mūsų, o ne turėti nuosavą avarinę tarnybą“, – pasakoja G. Gaižauskas.

Augant darbo užmokesčiui, brangstant energetikos resursams, šiandien įmonėms neapsimoka turėti atskiro etato – budinčio darbuotojo. „Tą ir bandome įrodyti savo potencialiems klientams“, – sako G. Gaižauskas.

Idėja – 2019-ųjų 

„Pagalba 24/7“ paslaugos idėja „Axioma serviso“ vadovams kilo dar 2019 metais, kuomet buvo pradėti organizuoti pirmieji pasirengimo darbai. Procesą sustabdė 2020-aisias užgriuvę COVID-19 karantino apribojimai – veiklą teko pristabdyti iki šių metų pradžios.

„Tikime šiuo projektu – pramonės rinkoje tokios avarinės tarnybos analogų šiuo metu nėra. Patrauklu ir tai, kad ši paslauga sukuria puikią galimybę užmegzti naujų santykių su klientais ir pasiūlyti jiems daugiau serviso paslaugų iš vienų rankų“, – sako G. Gaižauskas.

Lietuvos techninės priežiūros inžinerijos asociacijos duomenimis, neplanuoti įrangos gedimai gamybinėse įmonėse sudaro 40–95 proc. visų gedimų.

„Nuostoliai, patiriami sustojus gamybinėms linijoms, yra skaudūs finansiškai, todėl kiekvienas pinigus skaičiuojantis vadovas yra suinteresuotas, kad avarijos būtų likviduotos kaip įmanoma greičiau“, – konstatuoja G. Gaižauskas.

„Axioma servisas“ teikia bene daugiausiai serviso paslaugų Lietuvos pramonei. Ji teikia pramonės įmonių įrenginių serviso ir priežiūros paslaugas, siūlo procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus. Taip pat – kuria informacinių technologijų produktus ir sprendimus įmonių procesų efektyvumui didinti, duomenų surinkimui bei apskaitai.