1. Pradžia
  2. /
  3. Naudinga informacija
  4. /
  5. Plečiame rotacinių įrengimų serviso paslaugas – pramoninių siurblių remonto dirbtuvės jau ir Klaipėdoje

Plečiame rotacinių įrengimų serviso paslaugas – pramoninių siurblių remonto dirbtuvės jau ir Klaipėdoje

Rotacinių įrengimų (siurblių, kompresorių, orapūčių, reduktorių, variklių) serviso ir remonto paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje teikianti bendrovė „Axioma servisas“ didina apimtis ir siurblių remonto dirbtuves atidaro Klaipėdoje.

„Norime, kad pramonės įmonės reikalingas paslaugas gautų kuo operatyviau, todėl dar vienas remonto dirbtuves nutarėme įkurti Klaipėdoje. Čia turime platų klientų ratą, taip pat šalia jūrų uostas, iš kurio įrangą patogu pristatyti į kitas šalis“, – sako „Axioma servisas“ Serviso departamento direktorius Darius Stonkus.

Kaip ir Kaune esančioje rotacinių įrenginių dirbtuvėse, Klaipėdoje bus atliekamas įrenginių techninis įvertinimas ir diagnostika, sandarinimo mazgų atnaujinimas, priežiūra ir remontas, įrangos centravimas, balansavimas, guolių priežiūra ir remontas, guolinių mazgų modernizacija, įrenginių paviršius bus galima padengti apsauga nuo dilimo ir cheminio poveikio. „Axioma servisas“ specialistai pramonės įmonėms padės pasirinkti tinkamus įrenginius, konsultuos, kaip juos prižiūrėti ir eksploatuoti, prižiūrės, o sugedus – remontuos. Bus teikiamas ir skubus pramoninių siurblių remontas.

„Axioma servisas“ bendradarbiauja su dauguma siurblių gamintojų visame pasaulyje, yra oficialus „Grundfos“ serviso partneris, įgaliotasis „Sulzer“ siurblių atstovas Lietuvoje ir Latvijoje bei „DP-Pumps“ pramoninių siurblių platintojas, galintis konkurencinga kaina pasiūlyti šių bei kitų gamintojų rotacinius įrenginius ir atsargines jų dalis.

Bendrovės Klaipėdos padalinyje dirba 80 serviso specialistų, turinčių daugiau kaip 20 metų patirtį pramonės įrangos remonto ir priežiūros srityje.