1. Pradžia
  2. /
  3. Naudinga informacija
  4. /
  5. Knick prietaisai – tiksliam ir patikimam skysčIų parametrų matavimui

Knick prietaisai – tiksliam ir patikimam skysčIų parametrų matavimui

Knick Elektronische Messgeräte GmbH & Co. KG – tai elektroninių matavimo ir kontrolės prietaisų gamintojas iš Vokietijos, kurį Lietuvoje atstovauja įmonė UAB „Axioma servisas“. Prieš daugiau nei 75-erius metus įkurta bendrovė kuria ir gamina aukščiausios kokybės produktus skirtus farmacijos ir biotechnologijų, chemijos, vandentvarkos, maisto ir gėrimų bei energetikos pramonės procesų analizei.

Sprendimai tiksliausiai proceso analizei

Nuo 1945 metų gaminami aukščiausios kokybės matavimo prietaisai skirti įvairių pramonės ir gamybos procesų analizei. Kompaktiški, nešiojami, išmanūs bei automatizuoti sprendimai, padeda tiksliai pamatuoti procesuose naudojamų skysčių parametrus, tokius kaip:

  • rūgštingumas (pH)
  • oksidacijos-redukcijos potencialas (ORP)
  • laidumas (COND)
  • ištirpęs deguonis (O2)

KNICK ne tik siūlo įrankius šių parametrų nustatymui, bet ir kuria procesų analizės sprendimus. Vienas jų jutiklių daugelį metų buvo laikomas tiksliausia skysčių parametrų matavimo priemone, o šiuolaikinė analizė yra neįsivaizduojama be unikalios „Memosens“ technologijos.

„Memosens“ – dar patikimesniam matavimui

Pramoninėse patalpose, kuriose yra didelė drėgmė arba dominuoja aukšta temperatūra, atliekami matavimai dažnu atveju tampa netikslūs, o tam tikrais atvejais gali būti pažeistas net naudojamas jutiklis. Glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės sričių atstovais, pardavimų partneriais bei įrangos tiekėjais buvo sukurtas inovatyvus, skaitmeninis jutiklis su specialia „Memosens“ technologija.

Šios technologijos pagalba jutiklis yra sukalibruojamas iš anksto – kalibraciniai duomenys yra išsaugomi jutiklio mikroschemoje, o prietaisą sumontavus objekte kalibracija atliekama automatiškai. Tai padeda greičiau ir tiksliau atlikti skysčių diagnostiką bet kokioje aplinkoje.

Analogų rinkoje neturinčios automatinės sistemos

Kitas išskirtinis KNICK produktas yra automatinės valymo („Uniclean 900“) bei kalibravimo ir valymo („Unical 9000“) sistemos. Analogų rinkoje neturinčios sistemos patikimai matuoja rūgštingumo (pH) parametrus bei pagal rodmenis reguliuoja procese naudojamų kitų komponentų dozavimą į produktą.

Automatinė valymo ar valymo ir kalibravimo sistema, susidedanti iš valdiklio „Protos“, skaitmeninio „Memosens“ jutiklio, pneumatinės jungiamosios detalės „Ceramat“ arba „SensoGate“ bei kontrolerio, užtikrina idealų funkcionalumą ir leidžia atlikti itin tikslius matavimus. Visas automatinis valymo arba valymo ir kalibravimo procesas vyksta net esant sudėtingoms proceso sąlygoms, tokioms kaip aukštas slėgis, aukšta temperatūra ar didelis priemaišų kiekis, ir nereikalauja papildomo darbuotojo įsikišimo.

Kiti produktai paprastesnei analizei

Gamintojas KNICK taip pat siūlo dviejų ar keturių kanalų valdiklius bei laikiklius ir jungiamąsias detales, kurie procesų analizę padaro dar paprastesne. Šių metų naujiena – multiparametrinis valdiklis „Stratos Multi“ galintis matuoti tokius parametrus kaip pH, ORP, elektrinį laidumą ar ištirpusio deguonies kiekį vandenyje. Šis valdiklis gali matuoti skirtingus arba vienodus parametrus, bet skirtingose proceso vietose.

Laikikliai bei jungiamosios detalės yra pritaikytos net išskirtiniams kliento poreikiams – jas galima panardinti, įmontuoti ar naudoti esant aukštam slėgiui. Klientas dažniausiai renkasi pneumatines proceso analizėje naudojamas jungiamąsias detales.

Nuo 2013-ųjų metų „Axioma servisas“ yra oficialus šių KNICK produktų atstovas Baltijos šalyse.

Turite klausimų susijusių su gamintojo matavimo ir kontrolės prietaisais? Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 652 68982 arba el. paštu orders@axs.eu.