1. Pradžia
  2. /
  3. Naudinga informacija
  4. /
  5. Kaip užtikrinti pramoninių siurblių ilgaamžiškumą?

Kaip užtikrinti pramoninių siurblių ilgaamžiškumą?

Didžiausius pramoninių siurblių gamintojus atstovaujančios įmonės „Axioma servisas“ specialistai teigia, kad net 90% siurblių gedimų atsiranda dėl to, kad jie buvo netinkamai parinkti arba sumontuoti. Kaip apsisaugoti nuo klaidų ir užtikrinti ilgą įrangos tarnavimo laiką, patariame žemiau.

Įrangos parinkimą patikėkite inžinieriams

Pramoniniai siurbliai yra daugybės skirtingų rūšių bei charakteristikų, todėl išsirinkti tinkamiausią galima tik atidžiai įvertinus pumpuojamų medžiagų rūšį, kiekį, įrenginio darbo aplinką, numatytą skirti biudžetą ir kitas aplinkybes. „Axioma serviso“ inžinieriai, bendradarbiaudami su gamintojų inžinieriais, parenka geriausiai poreikius atitinkančius ir ekonomiškai naudingiausius sprendimus. Taip garantuojamas maksimalus efektyvumas, saugumas bei sumažinama gedimų rizika.

Rinkitės patikimų gamintojų įrangą

„Axioma servisas“ pataria rinktis tik ilgametę patirtį turinčių gamintojų, tokių kaip „Grundfos“, „Alfa Laval“, „Apex Pumps“, „Sulzer“, „Zenit“ produktus, kurie garantuos efektyvų sistemų veikimą.

„Didžiuojamės galėdami Lietuvos pramonę aprūpinti patikima, žinomų gamintojų įranga. Atsakome už tiekiamų produktų ir paslaugų kokybę, todėl mūsų klientai gali jaustis saugiai – visiems įrenginiams galioja oficialios gamintojų garantijos“,- sako „Axioma serviso“ Kauno serviso padalinio vadovas Vytautas Krušinskas.

Montavimo darbų kokybė

Nesilaikant gamintojo rekomendacijų ir netinkamai sumontavus įrenginį išauga gedimų rizika. Jis gali perkaisti, atsirasti vibracijos, sumažėti efektyvumas.

Siekiant apsisaugoti, montavimo darbus patariame patikėti ilgametę patirtį turintiems „Axioma serviso“ specialistams, kurie darbus atliks preciziškai bei suteiks garantijas.

Priežiūros planas – gedimų prevencijai

Įsigijus naują įrenginį, sudarykite jo aptarnavimo planą. Tai leis išvengti dažniausiai pasitaikančių gedimų: nuotėkio, pašalinių garsų atsiradimo.

Remontą patikėkite tik profesionalams

Vis dėlto, jeigu neplanuotai susidūrėte su įrangos gedimu – „Axioma servisas“ teikia pramoninių siurblių remonto paslaugas visoje Lietuvoje. Komanda atlieka velenų centravimą, dalių balansavimą, vidinių paviršių, darbo ratų ir kitų elementų dengimą metalo keramika, sandarinimo mazgų, guolių atnaujinimą bei metalo darbus – tekinimą, frezavimą.

Bendrovė yra ir autorizuotas „Grundfos“, „Apex Pumps“, „Sulzer“, „Alfa Laval“ siurblių serviso partneris.