Įmonė „Axioma servisas“ toliau plečia savo paslaugų spektrą ir jau teikia konvejerinių sistemų ir įrenginių remonto ir priežiūros paslaugas.

„Dažnai girdim iš savo klientų, kad nėra patogu skirtingų įrengimų serviso paslaugų ieškoti vis pas kitus tiekėjus. Todėl, kad užtikrintume kokybiškų serviso paslaugų tiekimą iš vienų rankų, mes nuolat plečiame savo teikiamų paslaugų ratą ir veiklos geografiją,– dirbame ir Latvijoje bei Estijoje“, – teigia „Axioma servisas“ vadovas Artūras Lopeta.

Siūlo įvairius sprendimus

Kompetentingi „Axioma serviso“ darbuotojai pramonės ir gamybos įmonėms nuo šiol teikia konvejerinių sistemų įrenginių serviso paslaugas, siūlo įvairius žaliavų ir produktų pakrovimo–iškrovimo sprendimus. Tarp naujų  bendrovės paslaugų – juostų, PVC ir PU juostų klijavimas, būgnų gumavimas, konvejerių renovacija, konvejerinių sistemų surinkimas, pavarų (motoreduktorių) remontas, elevatorių demontavimas–montavimas ir priežiūra.

„Axioma servisas“ taip pat siūlo platų aukštos kokybės atsarginių dalių bei komponentų pasirinkimą ir greitą  jų pristatymą.

“Mūsų įmonė ne tik remontuos konvejerines sistemas, klientams galėsime tiekti įvairius komponentus konvejerių sistemoms: ritinėlius, ritinėlių laikiklius, būgnus, juostos valytuvus, juostos centravimo įrenginius, konvejerines gumines, PVC ir PU juostas, pavaras (motoreduktorius) ir jų dalis, grandines, antivibracines pagalves, gumos gaminius ir kitas atsargines dalis“ – pasakoja „Axioma servisas“ konvejerinių sistemų serviso grupės vadovas Algirdas Baciuška.

„Axioma servisas“ taip pat tieks elevatorių įrangą: grūdų džiovykles, grandiklinius konvejerius, bokštus, norijas, savitakius, atsargines detales.

Ruošia daugiau naujienų

Kompanija savo klientams nuolat pasiūlo naujų paslaugų ir gerina teikiamų kokybę, siekia būti arčiau klientų. 2018-ųjų pradžioje „Axioma servisas“ įsigijo įmonę „Labas“ ir ko“, taip sustiprindama sukamųjų mechaninių įrenginių serviso grupę.

„Neapsiribojame konvejerinių sistemų serviso paslaugų plėtra, klientams taip pat pradedame siūlyti suspausto oro įrengimų, oro kompresorių, orapūčių, vakuumo siurblių, oro filtravimo sistemų ir įrengimų remontą, svarstome apie hidraulikos servisą“, – sako A. Lopeta.

Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau kaip 350 kvalifikuotų įvairių sričių serviso specialistų.