1. Pradžia
  2. /
  3. Paslaugos ir produktai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ – vienintelis „Sulzer GmbH“ atstovas Baltijos šalyse

„Axioma servisas“ – vienintelis „Sulzer GmbH“ atstovas Baltijos šalyse

Nors „Axioma servisas“ dažniausiai įvardinama kaip daugiausia serviso paslaugų pramonei teikianti įmonė, tačiau jos veiklos krypčių yra kur kas daugiau. Įmonė kuria informacinių technologijų produktus, siūlo procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus, atlieka biokuro tyrimus, tiekia įvairią technologinę įrangą ir atsargines dalis bei atstovauja pasaulyje žinomus prekinius ženklus.

Vienas tokių – vokiečių gamintojas „Sulzer GmbH“, su kuriuo partnerystė tęsiasi jau ne vienerius metus. „Sulzer“ vardas patenka į pirmą siurblių gamintojų penketuką ir yra puikiai žinomas visame pasaulyje. Įmonė projektuoja ne tik siurblius, bet ir jų valdiklius, valdymo pultus, kuria draugiškus vartotojui valdymo ir stebėjimo sprendimus. Savo asortimente gamintojas turi moderniausius produktus, skirtus distiliavimui, absorbcijai, pašalinimui, garinimui, fazių atskyrimui, skysčio-skysčio ekstrakcijai, kristalizavimui. Gaminiai pasižymi aukščiausia kokybe, inovatyviais sprendimais ir unikalumu, yra patikimi ir naudojami net atominių elektrinių reaktoriuose.

„Axioma servisas“ vienintelis Baltijos šalyse turi teisę prekiauti šiais ekskliuzyviniais gaminiais. Šiuo metu yra ruošiama siunta vienai didžiausių Pabaltyje biomasės kogeneracinių jėgainių. Švarios energijos lyderei bus pristatyta daugiau nei 40 skirtingų „Sulzer“ dalių reikalingų planuotam turbinos maitinimo siurblio MD-80260/15 remontui.

Gegužės mėnesio pabaigoje buvo planuojami ir šio siurblio remonto darbai, tačiau dėl susiklosčiusios situacijos jie bus nukeliami vėlesniam laikui. Darbus atliks kompetentinga „Axioma servisas“ specialistų komanda.