1. Pradžia
  2. /
  3. Paslaugos ir produktai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ – vienintelis oficialus „Rockwell Automation“ sistemų integratorius Baltijos šalyse

„Axioma servisas“ – vienintelis oficialus „Rockwell Automation“ sistemų integratorius Baltijos šalyse

„Axioma servisas” teikia ne tik įvairių įrenginių, sistemų, procesų automatizavimo paslaugas, diegia robotizavimo sprendimus, bet ir atstovauja tarptautinėje rinkoje pripažintus prekinius ženklus. Šiuo metu aktyviai bendradarbiaujama su daugiau nei 10 gamintojų.

Pasaulyje pirmaujantis pramoninių automatikos produktų gamintojas „Rockwell Automation” yra vienas iš jų. Amerikiečių bendrovė gamina ir tiekia programuojamus loginius valdiklius ir kitus valdymo sprendimus, dažnio keitiklius žemos ir vidutinės įtampos elektros varikliams, servo pavarų valdymo technologijas, taip pat valdymo komponentus ir įrengimų saugos sprendimus.

„Axioma servisas” santykį su „Rockwell Automation” plėtoja jau ne vienerius metus, o nuo šiol yra ir oficialus jo sistemų integratorius, turintis prieigą prie specialios dokumentacijos ir programinės įrangos.

„Baltijos šalyse esame vienintelė įmonė turinti “Rockwell Automation” integratoriaus statusą. Tik mes galime prisijungti prie sistemos ir išspręsti iškilusias įrangos problemas”,- sako Klaipėdos skyriaus vadovas Raimondas Beinorius.