1. Pradžia
  2. /
  3. Paslaugos ir produktai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ klientams – dvi naujos paslaugos

„Axioma servisas“ klientams – dvi naujos paslaugos

Savo veiklos apimtis plečianti įmonė „Axioma servisas“ klientams pasiūlė dvi naujas paslaugas – bendrovė pramonės ir energetikos įmonėms teikia kompresorinių ir vakuuminių įrenginių remonto bei hidraulinių sistemų serviso paslaugas.

„2018-ųjų pabaigoje pasiūlę konvejerinių sistemų servisą, dabar atveriame dar kelias naujas duris savo klientams. Kryptingai siekiame savo tikslo – tapti serviso bendrove, teikiančia daugiausia paslaugų iš vienų rankų Baltijos šalyse“, – sakė „Axioma servisas“ vadovas Artūras Lopeta.

Kompresorių servisas

Bendrovės specialistai jau teikia įvairių kompresorinių įrenginių – oro kompresorių, vakuumo siurblių, oro filtravimo sistemų – montavimo, priežiūros ir remonto paslaugas. Savo klientams bendrovės darbuotojai taip pat padeda išsirinkti įvairios paskirties, skirtingų našumo, slėgio ir galingumo oro kompresorius. „Axioma servisas“ specialistų komanda, remdamasi ekonominiais skaičiavimais ir turima patirtimi, pataria, kaip juos efektyviausiai įrengti.

Tarp naujų paslaugų – ir pneumatinių sistemų monitoringas, apskaičiavimas ir surinkimas, dujų gavimo įrangos remontas bei prekyba.

„Axioma servisas“ prekiauja visų tipų oro kompresoriais, oro kompresorių įrangos dalimis ir vakuuminiais siurbliais, yra kompresorių įrangos gamintojų OMEGA AIR, Hitema srl, MATTEI COMPRESSORS atstovai Lietuvoje.

Hidraulika – viena svarbiausių pramonės įrenginių sudėtinių dalių

Anot A. Lopetos, hidraulinės sistemos rikiuojasi tarp svarbiausių pramonės įrenginių sudėtinių dalių, o tinkamas jų eksploatavimas užtikrina sklandų ir nepertraukiamą įrengimų darbą.

Patyrę „Axioma servisas“ hidraulinių sistemų priežiūros specialistai gali įvertinti pramonės įrenginių hidraulinių sistemų ir atskirų jos dalių būklę, diagnozuoti ir pašalinti gedimus. Bendrovė taip pat pradėjo teikti šių sistemų priežiūros paslaugas.

Naujų paslaugų krepšelyje –  ir hidraulinių sistemų projektavimas, hidraulinių cilindrų ir stočių gamyba, prekyba sandarikliais bei kitomis atsarginėmis dalimis.

Trijose šalyse

Bendrovė nuolat investuoja ne tik į naujų paslaugų, bet ir veiklos geografijos plėtrą. „Axioma servisas“ turi keturis padalinius Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Mažeikiuose. Kompanijos padalinys veikia Estijoje, paslaugos taip pat teikiamos Latvijoje.

Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau kaip 350 kvalifikuotų įvairių sričių serviso specialistų.