1. Pradžia
  2. /
  3. Pasiekimai
  4. /
  5. „Axioma servisas“ tapo LINPRA asociacijos nariu

„Axioma servisas“ tapo LINPRA asociacijos nariu

„Axioma servisas“ prisijungė prie Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA narių. Vienas pagrindinių šios nepriklausomos verslo savivaldos organizacijos tikslų yra siekti, jog Lietuvos inžinerinė pramonė pasaulyje būtų atpažįstama kaip modernus ir patikimas partneris. Taip pat skatinti įmones neatsilikti nuo ketvirtosios pramonės revoliucijos bangos ir išlikti konkurencingais efektyvinant savo veiklą. Asociacijos narėms LINPRA teikia įvairią pagalbą susijusią su eksporto plėtra, tarptautiškumo didinimu, verslo aplinkos gerinimu ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimu.

Daugelis dalykų mūsų kasdieniniame gyvenime yra inžinerinės pramonės įmonių darbo rezultatai. Informacinių technologijų, telekomunikacijų, automobilių, medicinos, maisto pramonės ir kitų sričių industrijose naudojami inžineriniai produktai yra sukurti būtent šios pramonės dėka, todėl jos tobulinimas ir našumo didinimas visada išliks prioritetu.

„Axioma Servisas“ puikiai atitinka asociacijos veiklos kryptį ir reikalavimus. Siūlomi šiuolaikiški telemetrijos, automatizavimo sprendimai, kuriamos nuotolinio duomenų surinkimo sistemos, nuolatinio įrangos parametrų monitoringo ir valdymo įrankiai bei išskirtinės paslaugos, tokios kaip išmanusis servisas ar pagalba 24/7 įrodo, jog esame pasiruošę savo produktus ir paslaugas pritaikyti bene visų sričių įmonėms, siekiančioms konkuruoti rinkoje.

Džiaugiamės prisijungę prie LINPRA asociacijos ir tikime, kad ši nauja partnerystė padės mūsų produktams bei paslaugoms sėkmingai pasiekti tikslinius klientus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.